Up to 50% OFF for Smart Home Appliances Sale

Fiyat/Performans Ürünü: Viofo A129 Duo WiFi Çift Kamera İncelemesi


Herkese merhaba,
KameraRehberi.com’un yayında olduğu 5 yıllık zaman dilimi boyunca, Viofo markasının tüm araç içi kameralarının incelemelerini yaptım. Viofo, müşteri isteklerini dikkate alarak çift kameralı, WiFi bağlantılı, GPS‘li ve kapasitör tip bataryalı yeni modeli A129 modelini piyasaya çıkardı. Viofo A129‘un tüm çekim testlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Normalde çift kameralı modelleri pek önermediğimi diğer incelemelerimi okuduysanız mutlaka görmüş olmalısınız. Viofo A129 araç kamerası, çift kameraları modellere karşı olan kötü yargıyı kıracak kalitede. Hem ön hem arka kamerasıyla gerçek 1080p çekim kalitesine sahip.

117$
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
İndirim kuponu
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..
GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

İncelememin en sonuna güvenilir satın alma linki ve indirim kuponu ekledim. Piyasaya çıktığından beri ilk defa bu kadar ucuza satılıyor. Kupon tükenmeden fırsattan faydalanmanızı öneririm. Bu inceleme 8 Şubat 2019 tarihinde güncellenmiştir. 

GÜMRÜK KAMPANYASI
Yeni! Banggood, artık gümrük vergisini karşılayacağını açıkladı. Gümrük vergisini firmanın karşıladığı seçenekle nasıl sipariş verileceğini detaylı olarak videoyla inceleme sonunda anlattım.

CİHAZ ÖZELLİKLERİ
Ön+arka görüntü kaydı,Dahili hoparlör,
140 derecelik çekim açısı,Cihaz üzerinden video izleyebilme,
256 GB micro SD kart desteği,Acil durum tuşu,
GPS ile hız ve koordinat bilgilerini kayıt etme,Türkçe dil desteği,
Ses kaydı,CPL filtre desteği(sonradan alınabilir), 
WiFi,Bluetooth kumanda(sonradan alınabilir), 
Ön/arka Sony IMX291 görüntü sensörü,2 inç ekran,
Novatek 96660 işlemci,Videoya tarih/saat ekleme,
Park modu,WDR,
Darbe sensörü,Kapasitör tip batarya.

Diğer çift kameralı modellerde ön kameranın çözünürlüğünden kısılır, arka kameraya biraz işlemci ayrılarak hesap makinesiyle çekilmiş gibi görüntü kaydı yapılması sağlanırdı. Bu cihaz kesinlikle o cihazlardan değil. Hem ön hem arka kamerası gerçekten iyi kayıt kalitesine sahip. Bu kamerayı sonra kendi aracımda kullanmaya başladım. Kameranın kutu içeriğinden çıkan şarj aleti ve şarj kablosunu takarak kamerayı çalıştırıyoruz. Orjinal şarj aletiyle, araba çalıştığı zaman video kaydına giriyor, araba kapandığı zaman video kaydını sonlandırıyor. Hafıza kartı dolduğu zaman otomatik olarak videoların üstüne, yeni video kaydı yazmaya başlıyor. Eğer park halinde de çekim yapmak istiyorsanız, incelememin devamında anlattığım park modu kablosundan edinmelisiniz. 

Viofo A129 Araç Kamerası Viofo A129 Araç Kamerası
Viofo A129 araç kamerası, ön ve arka camdan kayıt yapıyor. İsteğe bağlı olarak 2.kameras arabanın içini kayıt edecek şekilde kullanılabilir. İki kamerası da Sony’nin 7 katmanlı IMX291 görüntü sensörünü kullanıyor. 140 derecelik çekim açısına sahip. Bu görüntü sensörü için gerçekten başarılı olduğunu söyleyebilirim. Viofo‘nun diğer modellerinde de kullandığı Novatek’in 96660 serisi chipseti kullanılıyor. Bu bileşenler sayesinde hem ön hem arka kameraya 1080p 30 FPS kalitede çekim yapabiliyor. Kameranın sahip olduğu Sony görüntü sensörüyle, gece çekiminin iyi olduğunu da belirtmek istiyorum. Plaka okuması da başarılı. Çift kameralı cihaza göre çekim kalitesinin daha iyi olduğu söylenebilir.  

256 GB’lık hafıza kartı desteği sayesinde, geriye dönük daha uzun görüntü kaydı saklayabiliyor. Hafıza kartını doldurduğu zaman otomatik olarak eski video kayıtlarının üzerine, yeni video kayıtları yapıyor. Araç kamerası seçimi kadar, hafıza kartı seçimi de önemlidir. Viofo ürünleriyle Samsung Evo Plus serisi hafıza kartları uyumlu çalışmaktadır. Kart olarak bu seriden almanızı öneririm. Şuanda orjinal samsung kartlar en uygun amazon.com.tr’de satılıyor. Ben 128 GB’lık Samsung Evo Plus U3 hafıza kartı kullanıyorum ve memnunum. 256 GB karta ihtiyaç duymadım. 
Viofo A129 Araç Kamerası
Acil durum tuşu sayesinde o an çekilen videoyu başka klasöre taşımasını, videonun otomatik olarak silinmemesi sağlayarak, videolara daha sonra kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Acil durum tuşu, üzerinde ünlem işareti olan tuştur. Tuşa basıldığı zaman ekranda üçgen arka plan ortasında ünlem işareti çıkmaktadır.
Viofo A129 Araç Kamerası
2 inç’lik ekranı oldukça yeterli. Ekranın ışık şiddeti iyi. 2 kameranın görüntüsünü ekranı bölerek gösterebiliyor. Cihazın hem arka hem ön kamerası aşağı yukarıya oynayabiliyor. Her aracın cam eğimi aynı olmadığı için, kameranın aşağı yukarı hareket ettirilebilir olması oldukça faydalı oluyor. 
Viofo A129 Araç Kamerası
GPS özelliği sayesinde aracın hızını, koordinatlarını videonun altına ekleyebiliyor. Bu bilgilerle birlikte harita üzerinden, aracın hangi konumda olduğunu da görerek bilgisayar programından izlenebiliyor. Bu özellik uzaktan erişim için kullanılamaz. Takip cihazları ile karıştırılmamalıdır. Hafıza kartını bilgisayara takıp görüntüleri izlerken bu özellik kullanılabilir. GPS için abonelik vs gerekmez. Tamamen ücretsiz bir servistir. DashcamViewer programını indirerek yukarıdaki görseldeki gibi videoları izleyebilirsiniz. 

Arka kamera park modu çekimi
https://youtu.be/Y26x2xPj3XA

Yeni Park Modu Kiti
Viofo‘nun yeni çıkardığı park modu kablosunun inceleme ve montaj anlatımını hazırladım. Aşağıdaki videoyu izleyerek, kameranın park halinde nasıl kayıt yapabileceğini öğrenebilirsiniz. 

Viofo A129 modelinin park halinde de çekim yapma özelliği, yani parkı modu özelliği bulunuyor. Sigorta kutusundan enerji almaya yarayan aparat alınarak(inceleme sonunda linki mevcut), kameraya araba çalışmıyorken de enerji vermesi sağlanıyor.

Viofo‘nun Kasım 2018’de çıkardığı yeni park modu kablosuyla aracı stop ettiğiniz anda isteğe bağlı olarak düşük kalitede veya hızlandırılmış olarak video kaydına geçiyor. İsterseniz park halinde de normal hızda kayıt yapmasını sağlayabilirsiniz. Ancak geriye dönük daha fazla görüntü saklayabilmek için park halinde normalde hızda kayıt yapmanızı önermem. Aracın anahtarını taktığınız anda normal kalitede ve normal hızda kayıt yapmaya döner. Bu özellik sayesinde arabanızı park halinde de koruyabilirsiniz. İnceleme sonuna kablonun da linkini ekledim.

Son güncellemelerle birlikte eklenen gecikmeli açılma özelliği sayesinde araç kameralarının, arabayı çalıştırırken kapanıp, açılmaması sorununa çözüm bulundu. Bu özellik sayesinde kontağı kapattıktan sonra isteğe bağlı olarak kameranın 5 veya 10 saniye gecikmeli açılması sağlanabiliyor. Sigorta kutusundan veya çakmaklıktan kullananlar kullanıcılar için bu özellik oldukça iş görecektir.

Viofo A129‘un hem ön hem arka kamerasının CPL filtre desteği bulunuyor. CPL filtre; konsol yansımalarını, ışık parlamalarını engelleyen, cihazın lens kısmına takılan bir ürün. CPL filtrenin ne kadar işe yarar bir aparat olduğunu gösteren testi ve ekran görüntülerini aşağıya ekledim. Bence en azından sadece ön kamera için bile olsa CPL filtre alınması gerekiyor. Daha ekonomik olması için kendim CPL filtre üretimine başladım. Ürettiğim filtreler en az orjinal filtre kadar performans vermektedir. Tavsiyem en azından ön kamera için CPL filtre almanızdır. Eğer bütçe sorunu yaşamıyor iseniz hem ön hem arka filtre almanızı öneririm. İncelememin en sonuna satın alma linklerini ekledim.

A129’un WiFi özelliği bulunuyor.  Viofo A129’un WiFi özelliği sayesinde, cihazın ayarlarını telefondan yapabiliyoruz. Çekilen videoları telefondan izleyebiliyor, silebiliyor, telefona indirebiliyoruz. Çok fazla sorulduğu için WiFi özelliğini biraz daha detaylandırmakta fayda görüyorum. WiFi özelliği internet gerektirmez. Tamamen ücretsiz bir servistir. Uzaktan erişim özelliği yoktur. Telefon ile cihaz arasında bağlantı kurulur. Aracınızın başındayken WiFi’den cihaza bağlanabilirsiniz. Araç başka yerde siz başka yerdeyken bağlantı kuramazsınız. 

Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması

UZAKTAN KUMANDA

Ben bu incelemeyi hazırladıktan bir süre sonra A129 için bluetooth uzaktan kumanda piyasaya çıktı. Kumanda tanıtımını ayrı bir sayfada yaptım. Aşağıdaki sayfadan kumanda hakkında bilgi alabilirsiniz.
https://www.kamerarehberi.com/viofo-a129-icin-uzaktan-kumanda-tanitimi-baglantisi/22823

GÜNCELLEME

Viofo kameraları için sık sık güncelleme yayınlıyor. Güncellemeler görüntü kalitesi iyileştirme ve sorunları giderme amaçlı yapılıyor. Aşağıdaki linkten A129 modeli için en güncel yazılıma ulaşabilirsiniz.
https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000087812-viofo-a129-dash-cam-firmware

Hafıza kartını FAT32 olarak formatlayın. Kartın içine yukarıdaki linkten indirdiğiniz dosyayı yükleyin. Kartı cihaza takın ve 5v enerji verin. (5v telefon şarjı kullanabilirsiniz) Kamera otomatik olarak güncellemeye başlayacaktır. Güncelleme bittikten sonra cihaz otomatik olarak açılacaktır.

UYARI
Firma 128 GB’a kadar kartla güncelleme önerse de ben en fazla 32 GB kart kullanmanızı öneririm. 32 GB üstü kartları fat32 formatına dönüştürmek oldukça zordur. Farklı formatla güncelleme yapamayabilir veya güncelleme sırasında cihazın çökmesine sebep olabilirsiniz.

KUTU İÇERİĞİ

 • 1 adet Viofo A129 araç kamerası,
 • 1 adet arka kamera,
 • 1 adet 6 metre arka kamera kablosu,
 • 1 adet GPS modülü,
 • Kablo tutucular,
 • Mini USB veri aktarma kablosu,
 • 3.5 metre mini USB şarj kablosu,
 • Çift çıkışlı araç şarjı,
 • Yedek çift taraflı bantlar,
 • Kablo geçirmek için trim kaldırma aparatı,
 • Kullanma kılavuzu.

VİOFO A129 SATIN ALMA LİNKLERİ

GÜMRÜK KONUSU
Artık Banggood üzerinden verilen siparişlerde gümrük vergisi sorunu olmayacak. Satıcı firma yani Banggood, vergileri sizin adınıza ödeyecek. Vergi çıkacak mı korkusu yaşamadan, resmi işlemlerle uğraşmadan gümrük vergisi dahil olarak alabilirsiniz. Yeni sistemden faydalanmak için siparişlerinizi “Turkey direct mail” veya “Türkiye hızlı kargo” seçeneğiyle vermeniz gerekmektedir.
Daha önce Banggood’dan alışveriş yapmadıysanız önce Banggood’dan nasıl sipariş verilir? başlıklı konuyu okumanızı öneririm. Ayrıca A129’un gümrük vergisini kapsayan seçenekle nasıl alınacağını baştan sona kadar videolu anlatım olarak hazırladım. Videolu anlatıma ulaşmak için; https://youtu.be/Gk7zjKLWR7g

➡ GPS dahildir. 
➡ Arka kamera dahildir.
➡ Banggood güvenilir bir sitedir. Endişe etmeden alışveriş yapabilirsiniz.
➡ Şuanda en ucuz Banggood’da satılıyor.
➡ Yukarıda bahsettiğim yöntem ile vergi ödemesi çıkmaz.
➡ Ortalama teslim süresi 12 gündür. Adresinize teslim edilir. 

DİKKAT

UYARI! Mobil uygulamada 3d ödeme olmadığı için banka onay vermeyebilir. Bu yüzden bilgisayardan aşağıdaki link ve kuponu kullanarak almanızı öneririm. 

117$
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
İndirim kuponu
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..
15.10$
Viofo A119S / A129 CPL Filtre
İndirim kuponu
Viofo A119S / A129 CPL Filtre
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..

Park halinde kayıt yapmak için gerekli kablo aşağıdaki linktedir. 

12.43$
Viofo A129 İçin Gerçek Park Modu Kablosu
İndirim kuponu
Viofo A129 İçin Gerçek Park Modu Kablosu
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl takılır?
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl takılır? Kısalt..

Aracınıza uygun sigorta boyutunda 2 adet almalısınız.

0.50$
Fuse Tap Bağlantı Aparatı
Anlık indirim
Fuse Tap Bağlantı Aparatı
Aracınıza uygun tipte olandan almalısınız.Devamı..
Aracınıza uygun tipte olandan almalısınız. Kısalt..

YERLİ ÜRETİM CPL FİLTRE

Kendi üretimim olan CPL filtrelerdir. Yurt dışında satılan modellere göre çok daha ekonomiktir. İşlevleri orjinal parçayla birebir aynıdır.  Nasıl takılıp ayarlanacağına buraya tıklayarak bakabilirsiniz. 

49 TL
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 1 Adet
Anlık indirim
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 1 Adet
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir.Devamı..
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir. Kısalt..

Hem ön hem arka kameraya CPL filtre takmak isterseniz aşağıdaki linkten 2’li olarak satın alabilirsiniz. Tek kargo olacağı için daha ekonomiktir.

89 TL
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 2 Adet
Anlık indirim
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 2 Adet
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir.Devamı..
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir. Kısalt..

3700 adet satılmış. 1097 puanlamadan 4.9 puan almış. Satıcı ve ürün başarılı görünüyor.

20.50$
Samsung Evo Plus 128 GB U3 Hafıza Kartı
Anlık indirim
Samsung Evo Plus 128 GB U3 Hafıza Kartı

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gece Görüşlü; Imars X100 Ön+İç GPS’li Araç Kamerası İncelemesi

Merhabalar, Sizler için ön+iç kayıt yapabilen, Imars X100 araç kamerasının incelemesini hazırladım. Sony IMX323 görüntü …

194 yorumlar

 1. Aykut Bey selamlar sizin önerinizle A129 araç içi kamera aldım görüntü kayıtları çok güzel ancak kayıtların altındaki hız plaka ve konumu gösteren yazılar dalgalı rakamlar ve yazılar zor anlaşılıyor.wifi ile cep telefonu üzerinden izlediğimde alttaki yazılar anlaşılmıyor

 2. Tekrar merhaba çok oluyorum biliyorum ama diğer alacaklar içinde bir bilgi olur diye düşündüğüm için yazıyorum. Doğru söylüyorsunuz başka bir ürün için bakmışım ancak ikisinin de aynı olduğunu düşünüyorum. Sizin paylaştığınız VİOFO A129 ile aşağıdaki arasında teknik bir fark var mı onu öğrenmek istemiştim. Sonuçta yaklaşık 25 dolar civarı bir fark var çünkü…

  https://www.banggood.com/VIOFO-A129-Dual-Camera-Double-Recording-With-Rear-Camera-Car-DVR-Without-GPS-p-1332352.html?akmClientCountry=TR&rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

 3. merhaba benım merak ettiğim araç hareket ve park halindeyken telefon yada pc üzerinden canlı olarak izleyebilirmiyim

  • İnceleme içinde hem yazılı olarak hem videolu anlatımda söylemiştim. İnceleme içerisinden alıntılıyorum.

   “A129’un WiFi özelliği bulunuyor. Viofo A129’un WiFi özelliği sayesinde, cihazın ayarlarını telefondan yapabiliyoruz. Çekilen videoları telefondan izleyebiliyor, silebiliyor, telefona indirebiliyoruz. Çok fazla sorulduğu için WiFi özelliğini biraz daha detaylandırmakta fayda görüyorum. WiFi özelliği internet gerektirmez. Tamamen ücretsiz bir servistir. Uzaktan erişim özelliği yoktur. Telefon ile cihaz arasında bağlantı kurulur. Aracınızın başındayken WiFi’den cihaza bağlanabilirsiniz. Araç başka yerde siz başka yerdeyken bağlantı kuramazsınız. “

 4. Anıl Yıldız

  Aykut hocam merhaba, park kiti kablo videonuzda bahsettiğiniz fuse tab ların 3 ebatından da 2şer tane aldım fakat hiç biri uymadı aracım 2018 kia rio.. Fotoğraflarını çektim ama benim sigortalar hepsinden küçük kalıyor

  • Merhaba Anıl Bey,
   Rio, i20 ile aynı alt yapıya sahip. Montaj videosunu çektiğim araç da i20. Sigortaları aynı olmalı. En ufak olan (micro fuse tap) sigortayı bastırarak takmayı deneyin. Bazen aparatlar zor oturabiliyor. Arabaddan söktüğünüz sigortanın fotoğrafını hizliresim.com tarzı upload sitesine yükleyerek buraya link verebilir misiniz?

 5. Merhaba Aykut Bey,

  İncelemeniz çok yararlı olmuş, teşekkür ederiz.
  Kameranın monte edileceği noktada sıkıntılarım var. Siyah noktalı alan benim aracımda bulunmuyor. Camın üst merkezinde yani aynanın olduğu yerde sensörlerin olduğu minimum 20 cm genişliğinde muhafaza bloğu mevcut, dolayısıyla ön cama kamerayı takmak istesem merkezleyemiyorum, öte yandan siyah noktalı alanda bulunmadığı için, kamerayı güneştende koruyamayacağım. Sensör muhafaza bloğu bombali bir yapıda olduğu için, kamerayı bloğun üstünede yapıştıramıyorum. Şerit film kaplatmayı da aslında en son çözüm olarak düşünüyorum, ön camda kötü bir görüntü sergiliyor.

  Konuyla ilgili görüşlerinizi ve desteğinizi bekliyorum.

  https://i.hizliresim.com/r5kBvB.jpg
  https://i.hizliresim.com/7anEZm.jpg

  • Merhaba Ziya Bey,
   Aracınız Astra J kasa yanılmıyorsam. Astra J için Mini 0906 montajı yapmıştım ve kamera konumu oldukça zorlamıştı. Sensör koruma plastiği 2 parça olarak sökülebiliyordu. Kabloları içinden geçirip plastiğin üstüne yapıştırmayı denedik. Ancak parlak abs plastiğe çift taraflı bant tutmadı. Daha güçlü yapıştırıcıyla zarar vermek istemediğimiz için de camın ön kısmına konumlandırmak zorunda kaldık.

   • Merhaba Aykut Bey,

    Kamerayı monte etmek benim için zorlayıcı oldu 🙂
    1. Durum: Kamerayı ortalamak için ön camda yer bulamayınca, 3M bantları üst üste yapıştırmak suretiyle eğimli sensör koruma kapağının eğimini olabildiğince alarak, dikey ve yatay pozisyonda hizaladım. Uğraştırdı fakat iyi oldu. Yapıştırmadan önce plastiği alkolle temizledim, şuan sağlam duruyor, sıcakta bantta ne olacağını bir müddet gözlemleyeceğim.
    2. Durum: Yan Perde hava yastıkları oldu. Ön kamera kablosu, hava yastığıyla kesişmedi fakat, arka kameranın kablosu hava yastıklarıyla kesişti, A sütununu komple açıp, hava yastığının üstünden geçirmeden altından geçirdim. Fakat bagaja kadar tavanı açamadığım için, olabildiğince kapı contasına yakın götürmeye çalıştım. Umarım sorun olmayacaktır. Arka kameranın kablosunu götürebilmek için hemde hava yastıklarıyle kesişimini görebilmek adına B sütununuda yarım açmak zorunda kaldım.

    Not: Arka bagaj kapağındaki kablo sonlandırması ön camdaki durum kadar zorlayıcı olduğu için arka kamerayı henüz monte etmedim.

    Yan hava perdesi olan araç sahipleri, hava yastıklarına dikkat etmelerini öneririm.

    Ön kameranın yeri:
    https://i.hizliresim.com/Nn0Oga.jpg

    Diğer bir sorum CPL filtre ayarının nasıl yapıldığıdır. İnternette CPL filtrenin lensinin döndürülerek ayarlanması gerektiğini, fabrika ayarının doğru olmadığını gördüm, siz nasıl ayarladınız? Bende ön ve arka için 2 filtre mevcut, ikisine de ayar gerekli.

 6. Hocam merhaba. Linkten ürün almak istiyorum ama kargo seçeneklerinde Turkey mail yok şu anda. Air parcel, expedited shipping service ve EMS var. Bu durumda gümrük vergisi sorunu yaşanabilir. Bunun sebebi ne biliyor musun?

  • Merhaba Tekin Bey,
   Gün içerisinde Turkey direct mail seçeneği yeniden aktif edilecektir. Biraz beklemenizi öneririm. Diğer seçeneklerle almanıza gerek kalmayacaktır.

 7. Sezai Güngör

  Merhaba Aykut Bey, uzun zamandır takipteyim. 2017 i10 1.0 benzinli aracıma (kurulum detayında ve akünün düşük amperli olduğunu gözönüne alırsak) hangi kamerayı önerirsiniz? A129 da uyar derseniz, kamera+gps+Park Modu Kablosu+fuse tap tümü daha da uygun indirimlerle tek paket alma şansımız olamaz mı?

 8. Merhaba Aykut bey,
  Ürünü bende temin ettim dün elime ulaştı. Acaba fuse tab bağlantı aparatını İstanbul da bulabileceğimiz bir yer mevcut mudur ?

 9. Aykut Bey, 2 kablolu olan park modu kitinden sipariş vermek istediğimde stokta olmadığına dair uyarı veriyor. Biz mi yanlış mağazadan bakıyoruz bilemedim. Yenisinden almakta pek mantıklı gelmedi. Ne önerirsiniz stok gelmesini mi bekleyelim yoksa yeni kitten mi alalım?

 10. Merhaba,
  İndirim kuponu süresi dolmuş diyor. Yeni kupon mevcut mudur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir