1249.90 TL
Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS'li Araç Kamerası
Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS'li Araç Kamerası
2 yıl Türkiye garantili. Aynı gün ücretsiz kargo.
2 yıl Türkiye garantili. Aynı gün ücretsiz kargo. Ufalt

Viofo A129 Plus Duo Çift Kameralı Araç Kamerası

Viofo yeni araç kamerasını tanıtmak için içerik üreticilere Viofo A129 Plus Duo araç kamerasını tanıttı. Bir kaç aydır piyasaya çıkması beklenen model şuanda sadece incelemeler için gönderiliyor. Satışına henüz başlanmadı. Ben de kamera satışa çıkar çıkmaz incelemesini hazırlayacağım. A129 Plus Duo çift kameralı araç kamerası elime ulaştığı zaman inceleme içeriğini zenginleştireceğim. Şuan bu yazı için ön tanıtım diyebiliriz.

Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası
Takipli kargo ücretsiz
Takipli kargo ücretsiz Ufalt

Novatek 96670 işlemci ve Sony IMX335 görüntü sensörüyle ön kamerasıyla 1440P, arka kamerasıyla 1080p çekim kalitesi sunacak. 16 GB daahili hafızaya sahip olacak. Dahili hafızaya sahip olacağı haberi beni oldukça mutlu etti. Karta yazma sorunlarının önüne geçmek için 16 GB’lık hafıza eklenmiş diye tahmin ediyorum. Tabi kameranın yine hafıza kartı desteği var. 16 GB’la sınırlı kalmıyorsunuz.

Viofo’nun araç kameralarında da olduğu gibi kapasitör tip batarya kullanılıyor. GPS ve WiFi özelliği olacak. Kameranın detaylı incelemesini hazırladığım zaman kamera hakkında daha fazla bilgi aktarmaya çalışacağım. Yurt dışı kaynakları da takipteyim. Yeni bilgiler aldıkça bu sayfaya ekleyeceğim.

Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası
Takipli kargo ücretsiz
Takipli kargo ücretsiz Ufalt

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir