100 TL İndirim
Aye Store Araç Takip Sistemi
İndirim kuponu
Aye Store Araç Takip Sistemi
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo Show Less

Acil Durum Tuşu Nedir?

Acil durum tuşu, araç kameralarının büyük çoğunluğunda bulunmaktadır. Peki bu özellik nedir?Nasıl kullanılır?

Acil durum tuşu, genellikle araç kameralarının üzerinde, üstünde ünlem bulunan tuştur. Acil durum tuşunun işlevi, tuşa bastığınız zaman videoyu ayrı klasöre taşımaktır. Darbe sensörü nedir? yazımda anlattığım özelliği, manuel olarak yapmak olarak da düşünebilirsiniz. ,

Konuyu biraz daha açmak gerekirse; Araç kameraları, SD karta kayıt yapar. Hafıza destekleri kısıtlı olduğu için sürekli olarak döngü olarak eski kaydı silip, yeni video kaydederler. Uzun bir yolda, internete yüklemek, arkadaşlarınızla paylaşmak veya araç ve aksiyon kamerası kullanıcıları grubumuzda yayınlamak istediğiniz bir video olduğunda, kart kapasitesi dolduğu zaman videonuzun üstüne yeni bir video kaydı yazılabilir. Ancak acil durum tuşuna bastığınız anda böyle bir endişeniz kalmaz. Video siz silene kadar güvende olacaktır.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir