Up to 50% OFF for Smart Home Appliances Sale

Fiyat/Performans Ürünü: Viofo A129 Duo WiFi Çift Kamera İncelemesi


Herkese merhaba,
KameraRehberi.com’un yayında olduğu 5 yıllık zaman dilimi boyunca, Viofo markasının tüm araç içi kameralarının incelemelerini yaptım. Viofo, müşteri isteklerini dikkate alarak çift kameralı, WiFi bağlantılı, GPS‘li ve kapasitör tip bataryalı yeni modeli A129 modelini piyasaya çıkardı. Viofo A129‘un tüm çekim testlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Normalde çift kameralı modelleri pek önermediğimi diğer incelemelerimi okuduysanız mutlaka görmüş olmalısınız. Viofo A129 araç kamerası, çift kameraları modellere karşı olan kötü yargıyı kıracak kalitede. Hem ön hem arka kamerasıyla gerçek 1080p çekim kalitesine sahip.

117$
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
İndirim kuponu
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..
GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

İncelememin en sonuna güvenilir satın alma linki ve indirim kuponu ekledim. Piyasaya çıktığından beri ilk defa bu kadar ucuza satılıyor. Kupon tükenmeden fırsattan faydalanmanızı öneririm. Bu inceleme 8 Şubat 2019 tarihinde güncellenmiştir. 

GÜMRÜK KAMPANYASI
Yeni! Banggood, artık gümrük vergisini karşılayacağını açıkladı. Gümrük vergisini firmanın karşıladığı seçenekle nasıl sipariş verileceğini detaylı olarak videoyla inceleme sonunda anlattım.

CİHAZ ÖZELLİKLERİ
Ön+arka görüntü kaydı,Dahili hoparlör,
140 derecelik çekim açısı,Cihaz üzerinden video izleyebilme,
256 GB micro SD kart desteği,Acil durum tuşu,
GPS ile hız ve koordinat bilgilerini kayıt etme,Türkçe dil desteği,
Ses kaydı,CPL filtre desteği(sonradan alınabilir), 
WiFi,Bluetooth kumanda(sonradan alınabilir), 
Ön/arka Sony IMX291 görüntü sensörü,2 inç ekran,
Novatek 96660 işlemci,Videoya tarih/saat ekleme,
Park modu,WDR,
Darbe sensörü,Kapasitör tip batarya.

Diğer çift kameralı modellerde ön kameranın çözünürlüğünden kısılır, arka kameraya biraz işlemci ayrılarak hesap makinesiyle çekilmiş gibi görüntü kaydı yapılması sağlanırdı. Bu cihaz kesinlikle o cihazlardan değil. Hem ön hem arka kamerası gerçekten iyi kayıt kalitesine sahip. Bu kamerayı sonra kendi aracımda kullanmaya başladım. Kameranın kutu içeriğinden çıkan şarj aleti ve şarj kablosunu takarak kamerayı çalıştırıyoruz. Orjinal şarj aletiyle, araba çalıştığı zaman video kaydına giriyor, araba kapandığı zaman video kaydını sonlandırıyor. Hafıza kartı dolduğu zaman otomatik olarak videoların üstüne, yeni video kaydı yazmaya başlıyor. Eğer park halinde de çekim yapmak istiyorsanız, incelememin devamında anlattığım park modu kablosundan edinmelisiniz. 

Viofo A129 Araç Kamerası Viofo A129 Araç Kamerası
Viofo A129 araç kamerası, ön ve arka camdan kayıt yapıyor. İsteğe bağlı olarak 2.kameras arabanın içini kayıt edecek şekilde kullanılabilir. İki kamerası da Sony’nin 7 katmanlı IMX291 görüntü sensörünü kullanıyor. 140 derecelik çekim açısına sahip. Bu görüntü sensörü için gerçekten başarılı olduğunu söyleyebilirim. Viofo‘nun diğer modellerinde de kullandığı Novatek’in 96660 serisi chipseti kullanılıyor. Bu bileşenler sayesinde hem ön hem arka kameraya 1080p 30 FPS kalitede çekim yapabiliyor. Kameranın sahip olduğu Sony görüntü sensörüyle, gece çekiminin iyi olduğunu da belirtmek istiyorum. Plaka okuması da başarılı. Çift kameralı cihaza göre çekim kalitesinin daha iyi olduğu söylenebilir.  

256 GB’lık hafıza kartı desteği sayesinde, geriye dönük daha uzun görüntü kaydı saklayabiliyor. Hafıza kartını doldurduğu zaman otomatik olarak eski video kayıtlarının üzerine, yeni video kayıtları yapıyor. Araç kamerası seçimi kadar, hafıza kartı seçimi de önemlidir. Viofo ürünleriyle Samsung Evo Plus serisi hafıza kartları uyumlu çalışmaktadır. Kart olarak bu seriden almanızı öneririm. Şuanda orjinal samsung kartlar en uygun amazon.com.tr’de satılıyor. Ben 128 GB’lık Samsung Evo Plus U3 hafıza kartı kullanıyorum ve memnunum. 256 GB karta ihtiyaç duymadım. 
Viofo A129 Araç Kamerası
Acil durum tuşu sayesinde o an çekilen videoyu başka klasöre taşımasını, videonun otomatik olarak silinmemesi sağlayarak, videolara daha sonra kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Acil durum tuşu, üzerinde ünlem işareti olan tuştur. Tuşa basıldığı zaman ekranda üçgen arka plan ortasında ünlem işareti çıkmaktadır.
Viofo A129 Araç Kamerası
2 inç’lik ekranı oldukça yeterli. Ekranın ışık şiddeti iyi. 2 kameranın görüntüsünü ekranı bölerek gösterebiliyor. Cihazın hem arka hem ön kamerası aşağı yukarıya oynayabiliyor. Her aracın cam eğimi aynı olmadığı için, kameranın aşağı yukarı hareket ettirilebilir olması oldukça faydalı oluyor. 
Viofo A129 Araç Kamerası
GPS özelliği sayesinde aracın hızını, koordinatlarını videonun altına ekleyebiliyor. Bu bilgilerle birlikte harita üzerinden, aracın hangi konumda olduğunu da görerek bilgisayar programından izlenebiliyor. Bu özellik uzaktan erişim için kullanılamaz. Takip cihazları ile karıştırılmamalıdır. Hafıza kartını bilgisayara takıp görüntüleri izlerken bu özellik kullanılabilir. GPS için abonelik vs gerekmez. Tamamen ücretsiz bir servistir. DashcamViewer programını indirerek yukarıdaki görseldeki gibi videoları izleyebilirsiniz. 

Arka kamera park modu çekimi
https://youtu.be/Y26x2xPj3XA

Yeni Park Modu Kiti
Viofo‘nun yeni çıkardığı park modu kablosunun inceleme ve montaj anlatımını hazırladım. Aşağıdaki videoyu izleyerek, kameranın park halinde nasıl kayıt yapabileceğini öğrenebilirsiniz. 

Viofo A129 modelinin park halinde de çekim yapma özelliği, yani parkı modu özelliği bulunuyor. Sigorta kutusundan enerji almaya yarayan aparat alınarak(inceleme sonunda linki mevcut), kameraya araba çalışmıyorken de enerji vermesi sağlanıyor.

Viofo‘nun Kasım 2018’de çıkardığı yeni park modu kablosuyla aracı stop ettiğiniz anda isteğe bağlı olarak düşük kalitede veya hızlandırılmış olarak video kaydına geçiyor. İsterseniz park halinde de normal hızda kayıt yapmasını sağlayabilirsiniz. Ancak geriye dönük daha fazla görüntü saklayabilmek için park halinde normalde hızda kayıt yapmanızı önermem. Aracın anahtarını taktığınız anda normal kalitede ve normal hızda kayıt yapmaya döner. Bu özellik sayesinde arabanızı park halinde de koruyabilirsiniz. İnceleme sonuna kablonun da linkini ekledim.

Son güncellemelerle birlikte eklenen gecikmeli açılma özelliği sayesinde araç kameralarının, arabayı çalıştırırken kapanıp, açılmaması sorununa çözüm bulundu. Bu özellik sayesinde kontağı kapattıktan sonra isteğe bağlı olarak kameranın 5 veya 10 saniye gecikmeli açılması sağlanabiliyor. Sigorta kutusundan veya çakmaklıktan kullananlar kullanıcılar için bu özellik oldukça iş görecektir.

Viofo A129‘un hem ön hem arka kamerasının CPL filtre desteği bulunuyor. CPL filtre; konsol yansımalarını, ışık parlamalarını engelleyen, cihazın lens kısmına takılan bir ürün. CPL filtrenin ne kadar işe yarar bir aparat olduğunu gösteren testi ve ekran görüntülerini aşağıya ekledim. Bence en azından sadece ön kamera için bile olsa CPL filtre alınması gerekiyor. Daha ekonomik olması için kendim CPL filtre üretimine başladım. Ürettiğim filtreler en az orjinal filtre kadar performans vermektedir. Tavsiyem en azından ön kamera için CPL filtre almanızdır. Eğer bütçe sorunu yaşamıyor iseniz hem ön hem arka filtre almanızı öneririm. İncelememin en sonuna satın alma linklerini ekledim.

A129’un WiFi özelliği bulunuyor.  Viofo A129’un WiFi özelliği sayesinde, cihazın ayarlarını telefondan yapabiliyoruz. Çekilen videoları telefondan izleyebiliyor, silebiliyor, telefona indirebiliyoruz. Çok fazla sorulduğu için WiFi özelliğini biraz daha detaylandırmakta fayda görüyorum. WiFi özelliği internet gerektirmez. Tamamen ücretsiz bir servistir. Uzaktan erişim özelliği yoktur. Telefon ile cihaz arasında bağlantı kurulur. Aracınızın başındayken WiFi’den cihaza bağlanabilirsiniz. Araç başka yerde siz başka yerdeyken bağlantı kuramazsınız. 

Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması Viofo A129 Araç Kamerası WiFi Uygulaması

UZAKTAN KUMANDA

Ben bu incelemeyi hazırladıktan bir süre sonra A129 için bluetooth uzaktan kumanda piyasaya çıktı. Kumanda tanıtımını ayrı bir sayfada yaptım. Aşağıdaki sayfadan kumanda hakkında bilgi alabilirsiniz.
https://www.kamerarehberi.com/viofo-a129-icin-uzaktan-kumanda-tanitimi-baglantisi/22823

GÜNCELLEME

Viofo kameraları için sık sık güncelleme yayınlıyor. Güncellemeler görüntü kalitesi iyileştirme ve sorunları giderme amaçlı yapılıyor. Aşağıdaki linkten A129 modeli için en güncel yazılıma ulaşabilirsiniz.
https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000087812-viofo-a129-dash-cam-firmware

Hafıza kartını FAT32 olarak formatlayın. Kartın içine yukarıdaki linkten indirdiğiniz dosyayı yükleyin. Kartı cihaza takın ve 5v enerji verin. (5v telefon şarjı kullanabilirsiniz) Kamera otomatik olarak güncellemeye başlayacaktır. Güncelleme bittikten sonra cihaz otomatik olarak açılacaktır.

UYARI
Firma 128 GB’a kadar kartla güncelleme önerse de ben en fazla 32 GB kart kullanmanızı öneririm. 32 GB üstü kartları fat32 formatına dönüştürmek oldukça zordur. Farklı formatla güncelleme yapamayabilir veya güncelleme sırasında cihazın çökmesine sebep olabilirsiniz.

KUTU İÇERİĞİ

 • 1 adet Viofo A129 araç kamerası,
 • 1 adet arka kamera,
 • 1 adet 6 metre arka kamera kablosu,
 • 1 adet GPS modülü,
 • Kablo tutucular,
 • Mini USB veri aktarma kablosu,
 • 3.5 metre mini USB şarj kablosu,
 • Çift çıkışlı araç şarjı,
 • Yedek çift taraflı bantlar,
 • Kablo geçirmek için trim kaldırma aparatı,
 • Kullanma kılavuzu.

VİOFO A129 SATIN ALMA LİNKLERİ

GÜMRÜK KONUSU
Artık Banggood üzerinden verilen siparişlerde gümrük vergisi sorunu olmayacak. Satıcı firma yani Banggood, vergileri sizin adınıza ödeyecek. Vergi çıkacak mı korkusu yaşamadan, resmi işlemlerle uğraşmadan gümrük vergisi dahil olarak alabilirsiniz. Yeni sistemden faydalanmak için siparişlerinizi “Turkey direct mail” veya “Türkiye hızlı kargo” seçeneğiyle vermeniz gerekmektedir.
Daha önce Banggood’dan alışveriş yapmadıysanız önce Banggood’dan nasıl sipariş verilir? başlıklı konuyu okumanızı öneririm. Ayrıca A129’un gümrük vergisini kapsayan seçenekle nasıl alınacağını baştan sona kadar videolu anlatım olarak hazırladım. Videolu anlatıma ulaşmak için; https://youtu.be/Gk7zjKLWR7g

➡ GPS dahildir. 
➡ Arka kamera dahildir.
➡ Banggood güvenilir bir sitedir. Endişe etmeden alışveriş yapabilirsiniz.
➡ Şuanda en ucuz Banggood’da satılıyor.
➡ Yukarıda bahsettiğim yöntem ile vergi ödemesi çıkmaz.
➡ Ortalama teslim süresi 12 gündür. Adresinize teslim edilir. 

DİKKAT

UYARI! Mobil uygulamada 3d ödeme olmadığı için banka onay vermeyebilir. Bu yüzden bilgisayardan aşağıdaki link ve kuponu kullanarak almanızı öneririm. 

117$
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
İndirim kuponu
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..
15.10$
Viofo A119S / A129 CPL Filtre
İndirim kuponu
Viofo A119S / A129 CPL Filtre
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..

Park halinde kayıt yapmak için gerekli kablo aşağıdaki linktedir. 

12.43$
Viofo A129 İçin Gerçek Park Modu Kablosu
İndirim kuponu
Viofo A129 İçin Gerçek Park Modu Kablosu
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl takılır?
Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl takılır? Kısalt..

Aracınıza uygun sigorta boyutunda 2 adet almalısınız.

0.50$
Fuse Tap Bağlantı Aparatı
Anlık indirim
Fuse Tap Bağlantı Aparatı
Aracınıza uygun tipte olandan almalısınız.Devamı..
Aracınıza uygun tipte olandan almalısınız. Kısalt..

YERLİ ÜRETİM CPL FİLTRE

Kendi üretimim olan CPL filtrelerdir. Yurt dışında satılan modellere göre çok daha ekonomiktir. İşlevleri orjinal parçayla birebir aynıdır.  Nasıl takılıp ayarlanacağına buraya tıklayarak bakabilirsiniz. 

49 TL
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 1 Adet
Anlık indirim
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 1 Adet
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir.Devamı..
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir. Kısalt..

Hem ön hem arka kameraya CPL filtre takmak isterseniz aşağıdaki linkten 2’li olarak satın alabilirsiniz. Tek kargo olacağı için daha ekonomiktir.

89 TL
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 2 Adet
Anlık indirim
Viofo Ürünleri İçin CPL Filtre 2 Adet
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir.Devamı..
Kargo ücretsiz. Kendi üretimim filtrelerdir. Kısalt..

3700 adet satılmış. 1097 puanlamadan 4.9 puan almış. Satıcı ve ürün başarılı görünüyor.

20.50$
Samsung Evo Plus 128 GB U3 Hafıza Kartı
Anlık indirim
Samsung Evo Plus 128 GB U3 Hafıza Kartı

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gece Görüşlü; Imars X100 Ön+İç GPS’li Araç Kamerası İncelemesi

Merhabalar, Sizler için ön+iç kayıt yapabilen, Imars X100 araç kamerasının incelemesini hazırladım. Sony IMX323 görüntü …

194 yorumlar

 1. İBRAHİM SAK

  MERHABA LİNKLERİNİZ SAYESİNDE GÜMRÜĞE TAKILSADA KAMERAYI MONTE ETTİM.HARİKA BİR KAMERA ANCAK PARK MODU KABLOSUNU ELEKTRİKÇİ YE TAKTİRDIM. KIRMIZI SÜREKLİ ELEKTRİĞE SARI KONTAK BAĞLANDI ANCAK KONTAĞI KAPATINCA PARK MODUNA GEÇMİYOR. KONTAĞI 2 KADEME AÇIP KAPATINCA KAMERA ÇALIŞIYOR BU SEFERDE HIZLANDIRILMIŞ KAYIT DEĞİL NORMAL KAYIT YAPIYOR..SABAH ARACI ÇALİŞTİRİNCADA ZATEN NORMAL KAYITTA OLAN KAMERA KAPANIYOR.TEKRAR DÜŞMESİYLE AMA GEREKİYOR.NEYİ YANLIŞ YAPTIK YARDIMİ OLURSANIZ SEVİNİRİM.

  • Merhaba İbrahim Bey,
   Linkler gümrüğe takılmaz diye bir şey demedim. İnceleme içerisinde 3 yerde de belirttiğim gibi “Turkey direct mail” seçeneğiyle gümrük vergisinin karşılandığını anlattım. Park modunu kullanabilmek için cihazı güncellemeli ve enerjiyi kameranın yanından vermeniz gerekmektedir.

 2. Merhaba abi videonu izledim teşekkür ederim. Detaylı bir şekilde emek harcamissin. Ürünü almak istiyorum. N11 sitesinde 650tl ürünü buldum. https://m.n11.com/viofo-a129-gps-modullu-arac-kameras

  Nasıl yardımcı olabilir misiniz. Ayrıca len konusunda da bilgi almak istiyorum. Sen satışını yapıyorsun galiba. Lens neden almalıyım. Arka cam benim de renkli olduğundan sadece tek ön cam için mi almalıyım.

 3. Selamun aleylum Aykut bey.
  A129 cift kameralıdan almayı dusunuyorum lakın aklıma bırkaç soru takıldı. Yukarda arkadasın bırıde sormus ama nedenini tam anlamadım.
  Kamera guncellemesı için 32 gb ustunu onermediniz, kamera kayıtı için 128-256 gb larda sorun olmadıgını soyledınız.
  Sorum şu;
  1)Biz iki tane mi kart alacagız. Biri güncelleme için biri kameraya kayıt için?
  2)Güncelleme için kullanılacak olan kartta önerdiğiniz Samsung modelimi olmalı? 32 gb altı bır Samsung beya başka bir marka kart işe yaramaz mı ?
  3)Almayı dusındugum 128 gb lık karta bilgisayarda format atmayalım mı ? Atacaksak hangi formatta atmamız lazım ?

  Şimdiden teşekkür ederim, kolay gelsin.

  • Merhaba Talib Bey,
   Güncelleme için firma da eskiden 8/32 aralığında kart önerirdi. Bunu öneriye 128 dahil edildikten sonra güncelleme sırasında cihazın çökmesi sorunları oluştu. Bu yüzden riske girmeyip 30 liraya kart almak daha mantıklı oluyor. Güncelleme için min 8 gb kullanabilirsiniz. Markanın önemi olmuyor. Kartı bilgisayarda formatlamanız gerekmiyor. Kamera üzerinden formatlamanız yeterlidir.

 4. Aykut Bey iyi günler. öneriniz üzerine a129 aldım ancak kamera bir süre normal çekim yaptıktan sonra uyarı sesi vermeye başlıyor ve kayıttan çıkıyor. tekrar açıp kapatmak gerekiyor ancak bu sorun sürekli var. ayrıca bazı kayıtlar açılıyor bazıları açılmıyor. yani sorun nerden geliyor anlamadım. kayıt için samsung evo 128 gb kullanıyorum.

  • Merhaba Aykut Bey,
   Kullandığınız hafıza kartı uyumludur. Kart kaynaklı sorun olacağını düşümüyorum. Kameranın kayıttan çıkması park modu veya hareket sensörüne bağlı olabilir. Park modu, time lapse, hareket sensörü ayarlarının hepsini kapalı olarak test etmenizi öneririm.

 5. İyi günler viofo a129 ile a129 duo arasındaki fark nedir açıklayabilirmisiniz. Şimdiden teşekürler

  • Merhaba Arif Bey,
   A129 tek kameralı, A129 duo çift kameralı olarak anılıyor. Ancak A129 Duo olarak yazdığım zaman çift kamera olarak düşünülmediği için ben Duo adını kullanmıyorum. A129 tek kameralı modeli ve A129 çift kameralı modeli olarak adlandırmak daha açıklayıcı oluyor. İncelemesini yaptığım ürün A129 Duo modeli oluyor.

 6. Sıgortalı kablo ıstanbulda bulamadım nereden tedarık edebılırım teşekkurler

 7. Aykut Bey bilgilendirmeler için teşekkür ederim. Ürünü beğendim. Merak ettiğim şey, yazın araç çok sıcak oluyor (kapalı garajım olmadığı için mecbur güneşte duracak).Cihazı sökmesem kapatsam (o özelliği var mı bilmiyorum) sorun olur mu, kapasitörler sıcaktan etkilenir mi veya cihazın diğer kısımları? En garanti ne yapmak gerekir?Teşekkürler.

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Kapasitörlü ürünlerde, pil şişmesi ve patlaması gibi sorunlar yaşanmaz. Ancak sürekli kayıtta olan kamerayı güneşten ne kadar korursanız o kadar sağlıklı olur. Camda siyah tırtıklı alan varsa oraya takmanızı öneririm. Yok ise ayna arkasına film veya oneway kaplama yaptırmanızı.

 8. Aykut bey merhaba.elimde a129 modeli var cihazin menusune uzerindeki menuye giris tusundan giremiyorum.kamera kayitta degilken tus sadece ses cikariyor.kamera aktif oldugunda ise fotograf cekme sesi ve isareti geliyor.sizce sorunum nedir?

  • Merhaba Zeki Bey,
   WiFi açıkken menüye giremezsiniz. Kameranın en sağındaki tuşa 3 sn basılı tutun. WiFi kapalı ve kayıt durdurulmuşken menü tuşuna basınca menüye girecektir.

 9. Aykut bey, indirim kodu “konimA129” süresi dolmuş

 10. Merhaba
  Öncelikle emeğinize yüreğinize sağlık. Araç içi kamera almak amacıyla araştırma yaparken sizin tanıtım videolarınız ve nasıl alınacağı üzerine yapmış olduğunuz paylaşımlara ulaştım ve VİOFO A 129 almaya karar verdim. Yalnız indirim kuponu için “zuzu9212” yazdığımda “Bu kupon yalnızca belirli ürünler için geçerlidir” ifadesi çıktı. Ben mi bir yanlış kopyaladım yoksa bu ürün için kupon uygulaması mı kaldırıldı? Teşekkürler

  • Merhaba Ender Bey,
   Yanlış ürün eklemiş olmalısınız. Linkini verdiğim ürünü sepete atıp, kupon eklediğiniz zaman sorunsuz olarak çalışması gerekiyor. A129’un bir çok farklı versiyonu vardır. Site üzerinden kendiniz bulup eklemeye çalıştıysanız yanlış üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir