XIAOMI 70mai 1944P Araç Kamerası Ön Satışta

Bugün Banggood’da araç kameraları kategorisine bakarken yeni bir modele rastladım. Xiaomi 70 minutes modelinin ekranlı ve 1944p çözünürlüğe sahip olanı gibi görünüyor.

SONY IMX335 görüntü sensörünü kullanıyor. Sony görüntü sensörleri gece çekimlerinde başarılıdır. Xiaomi’nin diğer modellerinde de olduğu gibi, bu modelinde de kapasitörlü batarya mevcut değil.

Xiaomi Yi’den alışık olduğumuz sürücü asistanı 70mai 1944p modelinde de sunulmuş. 140 derecelik çekim açısı, 64 GB hafıza kartı desteği, döngüsel kayıt, ses kaydı özellikleri bulunuyor. Kameranın GPS’li olup olmayacağı hakkında henüz bilgi verilmemiş.

XIAOMI 70mai 1944P Araç Kamerası
Takip kodlu kargo ücretsiz
Yeni üyeler “e7d1dd” indirim koduyla 45.99 dolara satın alabilir. 
https://www.banggood.com/XIAOMI-70mai-Dash-Cam-Pro-1944P….1346571.html

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir