ALLJOY ALJTR Kargo Takip – Kargom Nerede?

Gearbest ALJTR ile baslayan takip kodlu kargo kullanmaya başladı. Bununla ilgili daha önce gruptan soru sorulmuştu. Bu kargoların takibi aşağıdaki adresten yapılıyor.

http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track


YENİ! Artık kargo Türkiye’ye ulaştıktan sonra inter MNG’den kargo takibi yapılabiliyor. Aşağıdaki linkten ALJTR ile başlayan takip kodunuzu kullanarak MNG kargonun yurt içindeki taşıma durumunu görebilirsiniz.

http://inter.mngkargo.com.tr/Tracking


Bu kargo seçeneğiyle satın almak için Gearbest’den Turkey post seçeneğini kullanmak gerekiyor. Aljtr, yani All joy TR özel bir lojistik firmasıdır. Gümrük konusu daha sıkıdır. Eğer 35 dolar üzeri ürün alacaksanız devlet kargosuyla almanızı öneririm. 35 dolar üzerindeki tüm ürünlere %20 vergi çıkmaktadır. Kargoların dağıtımını MNG kargo yapmaktadır. Devlet kargosuna göre 5-6 gün daha hızlı ulaştırmaktadır.Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Evo Plus 128 GB İndirimde

Amazon TR ve Hepsiburada’da Samsung Evo Plus 128 GB micro SD hafıza kartı hafta sonuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir