previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ALJTR Kargo Takibi – Kargom Nerede?

Gearbest ALJTR ile baslayan takip kodlu kargo kullanmaya başladı. Bununla ilgili daha önce gruptan soru sorulmuştu. Bu kargoların takibi aşağıdaki adresten yapılıyor.

http://tms.alljoylogistics.com/default/index/track


YENİ! Artık kargo Türkiye’ye ulaştıktan sonra inter MNG’den kargo takibi yapılabiliyor. Aşağıdaki linkten ALJTR ile başlayan takip kodunuzu kullanarak MNG kargonun yurt içindeki taşıma durumunu görebilirsiniz.

http://inter.mngkargo.com.tr/Tracking


Bu kargo seçeneğiyle satın almak için Gearbest’den Turkey post seçeneğini kullanmak gerekiyor. Aljtr, yani All joy TR özel bir lojistik firmasıdır. Gümrük konusu daha sıkıdır. Eğer 35 dolar üzeri ürün alacaksanız devlet kargosuyla almanızı öneririm. 35 dolar üzerindeki tüm ürünlere %20 vergi çıkmaktadır. Kargoların dağıtımını MNG kargo yapmaktadır. Devlet kargosuna göre 5-6 gün daha hızlı ulaştırmaktadır.Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Check Also

Döngüsel Kayıt Nedir?

Araç kameralarında sık sık karşılaştığımız “döngüsel kayıt” terimini açıklamaya çalıştım. Oldukça basit bir özelliktir. Ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir