100 TL İndirim
Aye Store Araç Takip Sistemi
İndirim kuponu
Aye Store Araç Takip Sistemi
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo Show Less

ALLJOY ALJTR Kargo Takip – Kargom Nerede?

BANGGOOD SİPARİŞ KARGO TAKİP

Banggood, Türkiye’de de oldukça kullanıcıya sahip olan, oldukça büyük kurumsal bir firma. Aliexpress gibi çoklu satıcılı sisteme sahip değil. Ürünlerini kendi bünyesinden gönderiyor. “Standard shipping” kargo seçeneği dışında kalan tüm kargo seçenekleri, takip edilebilir kargolardır. Kargo takip kodları, ürünler kargoya verildikten sonra verilir. Kargo takip kodunuza ulaşmak için siparişlerim sayfasına girmelisiniz. Buraya tıklayıp siparişlerim sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünde gösterdiğim kısımdan kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Banggood’da bir çok kargo seçeneği mevcuttur. Tüm kargo tiplerini takip edebileceğimiz bir site mevcuttur. Aşağıya eklediğim siteden Banggood siparişlerinizin kargolarını takip edebilirsiniz.

BANGGOOD KARGO TAKİP SİTESİ

BANGGOOD MOBİL TAKİP UYGULAMASI

Eğer sürekli takip etmekle uğraşmak istemiyorsanız; Takip sitenin mobil uygulamasını yüklemenizi mutlaka öneririm. Mobil uygulama belirli periyotlarla kargonuzu sizin için sorgular. Kargonuzda hareket olduğu zaman otomatik olarak size bildirim gönderir. Aşağıdaki linklerden mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Hem ios için hem android için yurt dışı kargo takip uygulaması mevcuttur.

IOS için; https://itunes.apple.com/us/app/17track/id1004956012?mt=8

Android için; https://play.google.com/store/apps/details?id=yqtrack.app


YURT İÇİNDE ALLJOY KARGO TAKİBİ

Türkiye hızlı kargo/ Turkey direct mail ile aldığınız kargoları Türkiye içinde takip etmek için;

Alljoy lojistik, kargo gümrüklemesini yaptıktan sonra Yurt içi kargoyla dağıtım yapar. Yani kargolarınız Yurt içi kargoyla teslim edilecektir. Ürün Türkiye’ye girdikten sonra kargo takip kodunuz değişir. Bu kodu öğrenmek için Yurt içi kargo mobil uygulamasını indirmelisiniz. TC kimlik numarasıyla kayıt olduktan sonra adınıza gelen tüm kargoları takip edebileceksiniz.
Kargolar Türkiye’ye ulaşmadan Yurt içi mobil uygulamasından kargo sorgusu yapamazsınız.

Yurt içi kargo mobil uygulamasını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Android için; 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yurticikargo.android&hl=tr

IOS için; 
https://itunes.apple.com/tr/app/yurtiçi-kargo/id358749389?l=tr&mt=8

BANGGOOD KARGO TAKİP EDİLMİYORSA;

Endişe etmenize hiç gerek yok. Dediğim gibi “Standard shipping” kargo seçeneği dışındaki tüm kargo seçenekleri takiplidir. Kargo takip kodlarının sisteme yansıması 1 hafta civarında sürebilir. Çin’de olan resmi tatiller ve alışveriş kampanyalarının yoğun olduğu dönemlerde bu süre çok daha uzun olur. Bazen takip bilgileri sisteme girilmeden kargonuz teslim bile edilebilir.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

57 yorumlar

  1. Yilmaz beyhan

    Merabalar efendim ben banggod tan bir ürün sipariş ettim 5 6 gün sonra teslimatı onayla diye bi buton cıktı ve ben yanlışıkla bastım ürün benim verdiğim adrese gelcekmi yoksa tekrar geri mi gitcek ne yapmam lazım bi yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir