Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi

arac-kamera-com-fotograf008

Ekleme: Bu incelemeyi yapalı 2 kış geçti, 3 kışa gireceğim ve ürünü hala kullanıyorum. Yazları katlayıp eve koyuyorum, havalar serinleyince tekrar arabaya takıyorum. Hala sorunsuz olarak çalışıyorlar.

Biraz konu dışı ama kış aylarında çok faydalı olduğunu düşündüğüm için, aldığım ısıtıcılı koltuk minderinin de tanıtımını yapmak istedim. Alırken çok ümitli değildim ama test edince gerçekten çok güzel çalışması beni mutlu etti. Minder araç çakmalığına takılarak çalışıyor. Üstünde yazdığına göre max 48 watt enerji çekiyor. Isıyı hissedilir derecede vermesi yaklaşık 45 – 60 saniye kadar sürüyor. Tam olarak ısınması 1.5 dakika kadar sürüyor. Isı ayarı 2 kademeli. Minderin hem tabanı hem sırt kısmı ısınıyor. Eğer 15 dakikadan fazla yol gidecekseniz yüksek kademede tutunca fazlaca ısınıp kısmak isteyebiliyorsunuz. Kontrol kumandasından kapatma özelliği de mevcut. Sürekli şarjı söküp takmak gerekmiyor.

MONTAJI

Montajı profesyonellik gerektirmiyor. Şarj kablosu araç şarjına takılıyor. Sırt tarafında koltuğun arkasına geçirmek için lastik mevcut. Lastikli kısım üste geliyor. Minder koltuğun üstüne kabaca konuluyor. Minderin yan kısımlarında germe lastikleri var. Bu lastikleri taktırmak için yanında kopçalar gönderiliyor. Koltuğun plastik yerine doğru gerdiriliyor.

FOTOĞRAFLARI

Fotoğrafların bir kısmı yan bir kısmı dik çıktığı için 2 parçaya böldüm slaytı.
Not: Fotoğraflarda ürün kendini salmış gibi görünüyor. Ben hiçbir kopçasını takmadım. Sadece arkasındaki tek lastik tutuyor. Zamanım olmadığı için hızlıca takıp kullanmaya başladım.

SATICININ ÜRÜN GÖRSELLERİ

arac-kamera-com-fotograf006-2
arac-kamera-com-fotograf005-3
arac-kamera-com-fotograf004-1
arac-kamera-com-fotograf003-1
arac-kamera-com-fotograf002-2
arac-kamera-com-fotograf001-4

VİDEOLU AÇIKLAMA

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ

Ben ürünü Aliexpress’den satın almıştım. Ürün takip kodlu kargoyla 15 günde kapıma geldi. Ürün için vergi çıkmıyor. Gümrük limitinin altında.

TEKLİ


Düğmeli Tekli Koltuk Isıtma
Takip kodlu kargo ücretsiz

https://tr.aliexpress.com/item/-/32220694190.html

ÇİFTLİ

Tek Düğmeli Çiftli Koltuk Isıtma
Takip kodlu kargo ücretsiz
https://tr.aliexpress.com/item/-/32717763682.html

3’LÜ ARKA KOLTUK İÇİN

Düğmeli Arka Koltuk Isıtma
Takip kodlu kargo 0.58$
https://www.aliexpress.com/item/-/32832385874.html


Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

7 thoughts on “Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi

  ümit

  (21 Aralık 2016 - 11:28)

  tr satışı var mı aynı ürünün?

   Aykut Ezer

   (21 Aralık 2016 - 20:29)

   Benzerleri 60-90 tl civarina mevcut gordugum kadariyla.

  İsmail

  (11 Ocak 2017 - 16:22)

  İncelemenize istinaden aliexpress ten aldım 15 gün içinde elime geldi.

   iSMAİL

   (12 Ocak 2017 - 15:53)

   Ürün aynen dediğiniz gibi. Dizel araç işe gidene kadar ısınmadığından bu soğuk kış günlerinde çok iyi oldu. Teşekkürler.

   Aykut Ezer

   (14 Ocak 2017 - 19:33)

   Güle güle kullanın 🙂

  davut

  (21 Kasım 2017 - 14:40)

  arka koltuk için ısıtma minderi varmı uzun tek olarak düğmesi olan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir