100 TL İndirim
Aye Store Araç Takip Sistemi
İndirim kuponu
Aye Store Araç Takip Sistemi
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo Show Less

Isıtıcılı Koltuk Minderi İncelemesi

arac-kamera-com-fotograf008

2018 Eklemesi: Bu incelemeyi yapalı 2 kış geçti, 3 kışa gireceğim ve ürünü hala kullanıyorum. Yazları katlayıp eve koyuyorum, havalar serinleyince tekrar arabaya takıyorum. Hala sorunsuz olarak çalışıyorlar.

2019 Eklemesi: 2018-2019 kışında sorunsuz olarak kullanıp, önümüzdeki kış için tekrar evime çıkardım. 

No coupons found.

Biraz konu dışı ama kış aylarında çok faydalı olduğunu düşündüğüm için, aldığım ısıtıcılı koltuk minderinin de tanıtımını yapmak istedim. Alırken çok ümitli değildim ama test edince gerçekten çok güzel çalışması beni mutlu etti. Minder araç çakmalığına takılarak çalışıyor. Üstünde yazdığına göre max 48 watt enerji çekiyor. Isıyı hissedilir derecede vermesi yaklaşık 45 – 60 saniye kadar sürüyor. Tam olarak ısınması 1.5 dakika kadar sürüyor. Isı ayarı 2 kademeli. Minderin hem tabanı hem sırt kısmı ısınıyor. Eğer 15 dakikadan fazla yol gidecekseniz yüksek kademede tutunca fazlaca ısınıp kısmak isteyebiliyorsunuz. Kontrol kumandasından kapatma özelliği de mevcut.

No coupons found.

Sürekli şarjı söküp takmak gerekmiyor. Araç ve aksiyon kamerası kullanıcıları grubumda da kullanan onlarca üye mevcut. Şuana kadar memnun olmayan olmadı. Ben alıp inceledikten sonra ön iki koltuğu tek şarj aletinden besleyebilen modeller çıktı. 1 adet çakmaklık gerektiriyor. Sağ ve sol koltuk ayrı ayrı kumanda ediliyor. Eğer ön 2 koltuk için alacaksanız ikili olanını almanızı öneririm. Hem 2 çakmaklığı meşgul etmezsiniz hem kablo kalabalığı yaratmazsınız. İncelememin sonuna tüm modellerin satın alma linklerini ekledim.

MONTAJI

Montajı profesyonellik gerektirmiyor. Şarj kablosu araç çakmaklığına takılıyor. Sırt tarafında koltuğun arkasına geçirmek için lastik mevcut. Lastikli kısım üste geliyor. Minder koltuğun üstüne kabaca konuluyor. Minderin yan kısımlarında germe lastikleri var. Bu lastikleri taktırmak için yanında kancalar gönderiliyor. Koltuğun plastik yerine doğru gerdiriliyor. Kesme, delme işlemi vs yok. Araca zarar vermeden takılabiliyor. Havalar ısınınca da kolayca sökülebiliyor.

FOTOĞRAFLARI

Fotoğrafların bir kısmı yan bir kısmı dik çıktığı için 2 parçaya böldüm slaytı.
Not: Fotoğraflarda ürün kendini salmış gibi görünüyor. Ben hiçbir kopçasını takmadım. Sadece arkasındaki tek lastik tutuyor. Zamanım olmadığı için hızlıca takıp kullanmaya başladım.

SATICININ ÜRÜN GÖRSELLERİ

arac-kamera-com-fotograf006-2
arac-kamera-com-fotograf005-3
arac-kamera-com-fotograf004-1
arac-kamera-com-fotograf003-1
arac-kamera-com-fotograf002-2
arac-kamera-com-fotograf001-4

VİDEOLU AÇIKLAMA

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ

Daha önce Aliexpress’ten sipariş vermediyseniz “Aliexpress’ten nasıl sipariş verilir?” adlı yazımı okumanızı öneririm.

No coupons found.

Çoğu araçta ön kısımda tek çakmaklık bulunuyor. Tek çakmaklıktan 2 koltuğa enerji vermek isterseniz aşağıdaki ürünü sipariş verin. 2 koltuğa tek çakmaklıktan enerji verir, sağ ve sol koltuğu ayrı ayrı açıp kapatabilir, kademe ayarı yapabilirsiniz.

No coupons found.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

9 yorumlar

  1. tr satışı var mı aynı ürünün?

  2. İncelemenize istinaden aliexpress ten aldım 15 gün içinde elime geldi.

  3. arka koltuk için ısıtma minderi varmı uzun tek olarak düğmesi olan

  4. Merhabalar
    bende bundan almak istiyorum fakat ısıtmayla koltuk renk değişimine neden olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir