100 TL İndirim
Aye Store Araç Takip Sistemi
İndirim kuponu
Aye Store Araç Takip Sistemi
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo Show Less

Xiaomi 70Mai Pro İçin CPL Filtre

Xiaomi 70mai Pro için üretici firma CPL filtre üretmiyor. Bu konuda çok fazla talep geldiği için 70Mai Pro araç kamerasına özel CPL filtre tasarlayıp, kullanıma hazır hale getirdim. CPL filtre, konsolun camda oluşturduğu yansımayı minimuma indirerek, daha iyi görüntü kalitesi sağlar. Örnek olarak görsele bakabilirsiniz.

No coupons found.

Görsellerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kameranın takılı olduğu camda film varsa CPL filtre kullanılamaz.
  • GPS’siz model kullanıcılarının filtrenin yanında gelen tutucu yükseltme aparatıyla birlikte kamera takması gerekmektedir. GPS’li model için bu işleme gerek yoktur. Direk filtreyi kameraya takabilirsiniz. GPS’siz modelde tutucu yükseltme işlemi yapılmazsa CPL filtre cama vuracağı için kameraya takılamaz.

Nasıl Kullanılır?

Filtre kameraya kolaylıkla takılıp sökülebilir. Yapışkanlı değildir. Filtre kameraya takıldıktan sonra araç üstündeyken yavaşça döndürülmeli, camdaki yansımanın yok olduğu yer bulunmalıdır. Güzel bir ayar yapmak en fazla 2-3 dakikalık işlemdir.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir