100 TL İndirim
Aye Store Araç Takip Sistemi
İndirim kuponu
Aye Store Araç Takip Sistemi
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo Show Less

Mini 0906 Araç Kamerası Son Versiyona Yükseltme

Mini 0906 GPS araç kamerası için yeni güncelleme yayınlandı.

NELER DEĞİŞTİ?

 • GPS iyileştirmesi yapıldı.
 • Cihaz ayarlarının sıfırlanması sorununa çözüm olarak, hafıza kartına ayarları yedekleme eklendi. Ayarlar kaydedildikten sonra otomatik olarak SD karta yedeklenecek, cihaz yeniden açıldığı zaman otomatik olarak ayarlar algılanacaktır.
 • Eğer hafıza kartına format atacaksanız. Format attıktan sonra ayarlara girip, ayarları yedeklemeniz gerekecektir.
 • Eğer güncelleme sonrasında kamera açılış ekranında takılıyorsa yazılımı yeniden yüklemeniz gerekmektedir.

GÜNCELLEME NASIL YAPILIR?

Güncelleme için maximum 32 GB kart kullanmanızı öneririm. 8 GB’dan daha aşağı kartla da güncelleme yapamazsınız. biçimlendirdiğiniz hafıza kartına aşağıdaki linkten güncelleme dosyasını indirip, kartın içine atın. Kartı cihaza takıp, cihaza enerji verin ve bekleyin. Otomatik olarak güncelleme yapacaktır. Güncelleme yaptıktan sonra kartı biçimlendirin. Güncelleme sırasında cihaz ayarları sıfırlanacaktır. Güncelleme yaptıktan sonra yeniden ayar yapmalısınız.

SON YAZILIM LİNKİ

http://www.mini0906.com/firmware/FIRMWARE-20180827.zip

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

14 yorumlar

 1. Merhaba Aykut Bey, belirttiğiniz şekilde yaptım ama güncelleme yapmadı. hem zip dosyasını ve zip içinden çıkararak yaptım durum değişmedi. Selamlar

  • Maximum 32 GB kart kullanmalısınız. Zipten çıkarmalısınız. Hafıza kartında sadece güncelleme dosyası olmalıdır. Telefondan karta güncellemeyi atarak yapamazsınız, bilgisayardan yapmalısınız.

 2. Aykut hocam selam yaklaşık 5 aydır sizin öneriniz sayesinde 0906 kullanıyorum fakat bugün farkettim tarih ayarları doğru fakat saat yanlış gösteriyo fazlada kurcalamak istemedim saati nasıl ayarlarım beni yönlendirebilirmisiniz birde aldığım gibi kullanıyorum güncelleme gereklimidir sizce teşekkürler ilginiz için

 3. Hocam iyi günler bende 6-7 aydır mini0906 kullanıyorum ancak bir sıkıntım var aracım seat leon 2017 eco start stop var ve çalıştırmada ki elektrik dalgalanmasından kapanıp açılıyor ancak kimi zaman kapanıyor açılmıyor kimi zamanda aracı açtığımda otomatik açılmıyor. Araç kapalıyken kayıt modu açık sigortası da bağlı onuda kimi zaman yapıyor kimi zaman yapmıyor. Elektrikciye de götürdüm dalgalanma yapmayan aracı kapatınca sürekli açık olan bi sigorta bulamadı. Yoksa aküden direk enerji alıcam yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Birde son 3 aydır eco start stop daha az devreye giriyor kanaatimce aküyü biraz yoruyor sizin fikriniz nedir teşekkürler

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Eğer marş sırasında voltaj 11.6 voltun altına düşüyorsa aküden enerji alsanız da çözüm olmayacaktır. Eğer yaptığınız yol yeterince uzun değilse akü kendini dolduramadığı için start stopu devre dışı bırakır. Soğuk havalarda bununla daha da fazla karşılaşırsınız.

 4. Merhabalar; sıkıntısız yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. yeni fark ettim. Mavi led yanmıyor. Güncellemeyi yaptığını nasıl anlarız. Aracımı garaja aldığımda kamerayı kapatıyorum bunun bir zararı olurmu. Teşekkür ederim.

  • Merhaba Cemalettin Bey,
   Cihazı ayarlardan fabrika ayarlarına döndürünce led düzeliyor. Güncellemeyi yapmadan önce versiyon bilgisine bakın, yükleme sonrasında yeniden versiyon bilgisini kontrol ederek güncellemenin gerçekleşip gerçekleşmediğini görebilirsiniz.

 5. Aykut Bey merhaba. mini 0906 cihazımın Kayıt sürecinde kopukluklar var. Mesela 3 saatlik bir yolculukta kamera toplamda 45 dakika kayıt yapmış oluyor. Ya döngüsel kayıtta aradaki kayıtları siliyor veya zaman zaman kayıt yapmaya ara veriyor. Değişik sd kartlarla denedim, sonuç aynı. Kayıt aralıkları kesik kesik. Bu haliyle güvenilmez ve işe yaramaz halde. Yazılım güncelleme yaptım. Düzelmedi.

 6. Hocam 3 sene önce sizin videolarınızdan yola çıkarak mini 0906 aldım gayet memnunun videolsrınız için teşekkürler fakat bugün tekrar videolarınızı inceledim cihaz ayarlarına giriş yapamıyorum üst tuşa basılı tuttuğum halde menüye giriş yapmıyor cihaz sebep ne olabilirir

 7. Güncelleme linki açılmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir