100 TL İndirim
Aye Store Araç Takip Sistemi
İndirim kuponu
Aye Store Araç Takip Sistemi
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo Show Less

Blueskysea B1W Hard Yazılım Yükleme

B1W modelinde yeşil ışık sabit yanıyor, WiFi ağı görünmüyor, kayda başlamıyor ve kamera hiçbir sesli uyarı vermiyorsa klasik yazılım yüklemesi dışında bir yöntem izlemek gerekiyor. Kısa süren, basit bir işlemdir. Micro usb veri aktarım kablosu ve bilgisayara ihtiyacınız olacaktır. 
Eğer cihazınızı normal şekilde güncellemek istiyorsanız buraya tıklayın.
 
İlk başta aşağıdaki linki daha sonra 2.linkteki bin dosyasını indirin.
 
BIN dosyası
 
Cihazdan hafıza kartını çıkarın, micro usb kabloyla cihazı bilgisayara bağlarken kameranın yanındaki tuşa basılı tutun. İlk indirdiğiniz dosyayı açın. Load bin file tikini işaretleyin. File butonuna basıp 2.indirdiğiniz bin dosyasını seçin. Start update butonuna basınca yazılım hızlıca yüklenecektir.


Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir