Viofo A229 Duo 2 Kameralı Ön-Arka 2K 1440P 5GHz Wifi GPS’li Araç Kamerası
Anlık indirim
Viofo A229 Duo 2 Kameralı Ön-Arka 2K 1440P 5GHz Wifi GPS’li Araç Kamerası
2 yıl garantili.
2 yıl garantili. Show Less

Xiaomi, Mi Band 4’ün Satışına Başladı

Merhabalar,

Çin devi Xiaomi’yi duymayan kalmamıştır. Mi band 2 ve Mi band 3 akıllı bileklik modelleriyle çok yüksek satış rakamlarına ulaşan firma, yeni modeli Mi band 4’ü tanıttı ve satışına başlandı.

38.99$
Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik
Anlık indirim

Mi band 4, 240×120 çözünürlüğe sahip, 0.95 inç’lik daha büyük ekran ile karşımıza çıktı. Her zaman olduğu gibi; global ve Çin versiyonları yine mevcut. Mi band 3’de de gördüğümüz NFC versiyonu, Mi band 4’de de karşımıza çıkacak. Henüz NFC versiyonu satışa sunulmadı. Tek şarjla NFC versiyonu 125 mah’lık batarya ile 15 gün, NFC olmayan versiyonu 135 mah’lık batarya ile 45 gün kullanım süresi sunuyor.

Mi band 4’e aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sahip olabilirsiniz. Global versiyonu şuan stoklarda mevcut. Çin versiyonu 30 gün içerisinde stokta olacak ancak şuanda ön sipariş topluyor.

38.99$
Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik
Anlık indirim

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir