Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

XIAOMI 70mai Pro Araç Kamerası İndirim Kuponu

Xiaomi 70mai Pro araç kamerası, GPS’le birlikte satılmıyor. GPS’i harici olarak almanız gerekmektedir. Xiaomi 70mai Pro araç kamerası için gerekli GPS modülüne aşağıdan ulaşabilirsiniz. Xiaomi 70Mai Pro araç kamerası incelemesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Xiaomi 70Mai Pro Akıllı Araç İçi Kamera
Anlık indirim
Xiaomi 70Mai Pro Akıllı Araç İçi Kamera
2 yıl garantili. Aynı gün ücretsiz kargo.Show More
2 yıl garantili. Aynı gün ücretsiz kargo. Show Less

Xiaomi 70Mai Pro GPS Modülü

GPS modülü, kameradan harici olarak satılmaktadır. Aşağıdaki kısımdan GPS modülünü alabilirsiniz.

Xiaomi 70Mai Pro Araç Kamerası için GPS Modülü | Trendyol
Anlık indirim
Xiaomi 70Mai Pro Araç Kamerası için GPS Modülü | Trendyol
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo Show Less

Xiaomi 70Mai Pro CPL Filtre

Ön konsolun camda oluşturduğu yansımalar görüntü kalitesini olumsuz etkiler. Xiaomi’nin bu problem için çözümü bulunmaktadır. Viofo araç kameraları için yaptığım gibi, Xiaomi 70mai Pro araç kamerası için de CPL filtre üretimine başladım. CPL filtre ile camdaki yansımayı kesebilirsiniz. Detaylar için buraya tıklayın. Aşağıdaki bağlantıyla sahibinden.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Xiaomi 70Mai Pro İçin CPL Filtre
Xiaomi 70Mai Pro İçin CPL Filtre
Aynı gün kargo
Aynı gün kargo Show Less

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

8 yorumlar

 1. Ahmet Çalışkan

  Bu ürün teknik özelliklerine bakıldığında fiyat performans açısından başarılı görünüyor ama farklı yorumlarda var. Sizin görüşünüz nedir inceleme fırsatınız oldu mu?

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Xiaomi 70 minutes pro modeli incelemesi henüz mevcut değildir. İncelemediğim için iyidir/kötüdür diye yorum yapamıyorum henüz.

 2. Merhaba, başka bir ürünü verdiğiniz indirim kodu ile sipariş ettim (xiaomi 70mai pro). sipariş sırasında dediğiniz gibi turkey direct mail seçeneğini seçtim ve şu anda da siparişlerim kısmında bu turkey direct olarak görünüyor. fakat altta “gümrük sigortası” diye bir yer var (nakliye sigortası değil, onu ödedim). Gümrük sigortası açıklamasında ürünün gümrükte takılması durumunda verginin karşılanması olduğunu belirtiyor fakat gümrük sigortası ibaresinin karşısında 0 TRY olarak yazıyor. Zaten ödeme sırasında böyle bir seçenek hiç yoktu.

  Bahsettiğiniz gümrük vergisini banggood’un ödemesi durumu bitti mi acaba? Veya videonuzda bahsedilenler dışında ek bir işlem mi gerekiyordu? (başka seçenek de yoktu)

  Teşekkürler.

  • Turkey direct mail seçince gümrük sigortası otomatik olarak işaretlenir ve o işaretlenen tik kaldırılamaz. Turkey direct mail ile alınmayan durumlarda gümrük sigortası için ödeme istenir. Turkey direct mail ile baktığımda extra gümrük sigortası çıkmıyor. Şimdi deneyip ekran görüntüsü de aldım.
   http://prntscr.com/mvfevf

 3. Kamerayı inceleme fırsatınız oldu mu? Parking surveillance moduyla alakalı birşey soracaktım. Şimdi çakmaklığımda daima enerji var buraya bağladım.Bir yere park ettiğimde parking surveillance modu açık oluyor, bende cihazı kendim düğmesinden kapatıyorum, bu şekilde ürün çalışmıyor, elektrik harcamıyor, fakat herhangi bir darbe vs aktif hale geliyor? Doğrumu anlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir