XIAOMI 70mai Dash Cam Pro İndirim Kuponu

Xiaomi 70mai Pro araç kamerasını, GPS modülü ile kamerayı birlikte alırsanız kargo ücreti daha az çıkıyor.

Gümrük işlemleri ve gümrük ödemesi Banggood tarafından yapılır.

👉İndirim kuponu ve satın alma linki aşağıda bulunmaktadır.
👉Mobil site ve mobil uygulamadan almanızı önermiyorum.
👉Kupon girildikten sonra fiyat düşecektir.

48.99$
XIAOMI 70mai Dash Cam Pro
İndirim kuponu
XIAOMI 70mai Dash Cam Pro
English version seçeneğiyle almalısınız. Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar
English version seçeneğiyle almalısınız. Türkiye hızlı kargo seçeneğiyle alımlarda tüm vergileri satıcı firma karşılar. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..

GPS modülü, kameradan harici olarak satılmaktadır. Aşağıdaki kısımdan GPS modülünü alabilirsiniz.

11.99$
XIAOMI 70mai Pro İçin GPS Modülü
Anlık indirim
XIAOMI 70mai Pro İçin GPS Modülü
Sadece 70mai Pro modeli içindir. Ekransız 70mai modelleri ile çalışmaz.Devamı..
Sadece 70mai Pro modeli içindir. Ekransız 70mai modelleri ile çalışmaz. Kısalt..

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

6 yorumlar

 1. Ahmet Çalışkan

  Bu ürün teknik özelliklerine bakıldığında fiyat performans açısından başarılı görünüyor ama farklı yorumlarda var. Sizin görüşünüz nedir inceleme fırsatınız oldu mu?

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Xiaomi 70 minutes pro modeli incelemesi henüz mevcut değildir. İncelemediğim için iyidir/kötüdür diye yorum yapamıyorum henüz.

 2. Merhaba, başka bir ürünü verdiğiniz indirim kodu ile sipariş ettim (xiaomi 70mai pro). sipariş sırasında dediğiniz gibi turkey direct mail seçeneğini seçtim ve şu anda da siparişlerim kısmında bu turkey direct olarak görünüyor. fakat altta “gümrük sigortası” diye bir yer var (nakliye sigortası değil, onu ödedim). Gümrük sigortası açıklamasında ürünün gümrükte takılması durumunda verginin karşılanması olduğunu belirtiyor fakat gümrük sigortası ibaresinin karşısında 0 TRY olarak yazıyor. Zaten ödeme sırasında böyle bir seçenek hiç yoktu.

  Bahsettiğiniz gümrük vergisini banggood’un ödemesi durumu bitti mi acaba? Veya videonuzda bahsedilenler dışında ek bir işlem mi gerekiyordu? (başka seçenek de yoktu)

  Teşekkürler.

  • Turkey direct mail seçince gümrük sigortası otomatik olarak işaretlenir ve o işaretlenen tik kaldırılamaz. Turkey direct mail ile alınmayan durumlarda gümrük sigortası için ödeme istenir. Turkey direct mail ile baktığımda extra gümrük sigortası çıkmıyor. Şimdi deneyip ekran görüntüsü de aldım.
   http://prntscr.com/mvfevf

 3. Kamerayı inceleme fırsatınız oldu mu? Parking surveillance moduyla alakalı birşey soracaktım. Şimdi çakmaklığımda daima enerji var buraya bağladım.Bir yere park ettiğimde parking surveillance modu açık oluyor, bende cihazı kendim düğmesinden kapatıyorum, bu şekilde ürün çalışmıyor, elektrik harcamıyor, fakat herhangi bir darbe vs aktif hale geliyor? Doğrumu anlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir