Viofo A129 Duo GPS Araç Kamerası İndirimde!

Viofo A129 çift kamera ve GPS’li modeli indirimde. Nasıl alacağınızı bilmiyorsanız öncelikle anlatım videosunu izleyiniz.

Viofo A129 GPS WiFi Çift Kameralı Araç Kamerası
✂️ İndirim kupon: Alibuy91113
✈️ Turkey Direct Mail 6.26$ (Gümrük vergisi dahil seçenek)
〽️ 117$
? Satın al: https://www.banggood.com/Viofo-A129-Duo-Dual-Channel-5GHz-Wi-Fi-Full-HD-Car-Dash-Dual-Camera-DVR-with-GPS-p-1321355.html
? Detaylı incele: https://www.kamerarehberi.com/viofo-a129-wifi-cift-kamerali-arac-kamerasi-incelemesi/20671

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

2 yorumlar

  1. Yilmaz teber

    Selam Aykut bey yazilariniz face sayfanizini devamli takip ediyorrum.A129 turkiyede 639 tl .Yabanci siteyle arasinda fark varmi.orda 900 tl gibi.Almayi dusunuyorum ucuz olsun degil ekipmanlari tam olsun istiyorum.tskler

    • Merhaba Yılmaz Bey,
      639 lira olan tek kameralı modeldir. Arka kamerası yoktur. Yurt dışında çift kameralısı 700 liraya satılıyor. Tek kamera için boşuna o kadar para vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir