Viofo A119 V3 Araç Kamerası Tanıtımı

Merhabalar,

Araç kamerasının önde ilerleyen firmalarından Viofo, yeni araç kamerası modelini piyasaya duyurdu. Viofo A119 V3 modeli 1600P çözünürlük sunuyor. Novatek’in 96660 işlemcisi ile Sony’nin STARVIS IMX335 görüntü sensörü birleşince çekim testlerinden de görebileceğiniz gibi, ortaya muhazzam bir kalite çıkıyor.

Viofo A119 V3 Araç Kamerası - Aliexpress
Anlık indirim
Viofo A119 V3 Araç Kamerası - Aliexpress

Bu yazım çok detaylı olmayacak. Zaten halihazırda Viofo A119 V2 incelememiz mevcuttu. Bu yazıya A119 V3‘te yapılan iyileştirmelerle devam edeceğim. A119 V2 modelinin desteklemediği 3 kablolu park kit, A119 V3 modelinde kullanılabiliyor. Çekim açısı 160 dereceden 140 dereceye düşürülmüş. Açı değişikliği daha iyi çekim kalitesi için yapılmış olmalı diye tahmin ediyorum.

Henüz Banggood’da satışa sunulmadı. Aliexpress’teyse 100$ civarlarına satılıyor. Fiyatı için şuan alınabilir seviyede değil diyebiliriz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir