Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

VB601 Kameralı Bebek Telsizi İncelemesi

VB601 Kameralı Bebek Telsizi

Bebek odalarını izlemek için IP kameralar çok fazla soruluyordu.  Daha pratik olması açısından kameralı bebek telsizi alıp incelemesini yapmak istedim. Benim seçtiğim model VB601 WiFi kameralı bebek telsizi olarak geçiyor. Ürün 1 adet kamera ve 1 adet monitörden oluşuyor. Cihazın Türkçe dil desteği bulunuyor. Açık alanda 260 metre, kapalı alanda 50 metre sinyal gücü bulunuyor.

33.71$
VB601 Kameralı Bebek Telsizi - Aliexpress
Anlık indirim
VB601 Kameralı Bebek Telsizi - Aliexpress

Monitörün bir çok özelliği bulunuyor. 400 mah bataryası olan monitör şarja takılı olmadan da kullanılabiliyor. İncelemenin devamında özellikleri ve ayarlarını anlattım. Ben bebek sahibi olmadığım için kullanıcıların paylaştığı fotoğraflardan derleme yaptım. Karanlıkta beşiğin nasıl göründüğüne incelemenin devamındaki fotoğraflardan bakabilirsiniz. İncelemenin en altında güvenilir satın alma linkleri mevcuttur.

GÜVENLİK UYARILARI

  • Bu cihaz oyuncak değildir.
  • Çocukların ulaşamayacağı lokasyonlara yerleştirin.
  • Ürünün kablolarını bebeklerden en az 1 metre uzağa konumlandırın.

CİHAZIN FOTOĞRAFLARI

bebek-kamerasi00012-1
bebek-kamerasi00007-1
bebek-kamerasi00006-1
bebek-kamerasi00005-1
bebek-kamerasi00004-1
bebek-kamerasi00003-1
bebek-kamerasi00002-1
bebek-kamerasi00001-1
bebek-kamerasi00020
bebek-kamerasi00019
bebek-kamerasi00018
bebek-kamerasi00017
bebek-kamerasi00015-1
bebek-kamerasi00013-1

MÖNİTÖRDEN BEBEK FOTOĞRAFLARI


 

CİHAZ FONKSİYONLARI

Şarjlı monitör,Türkçe dil desteği,
Alarm,2 inc ekran,
Tarih ve saat ayarı,Isı ölçer,
Sıcaklık birimi seçimi,Müzik çalar,
Ekran parlaklığı ayarı,Ekran kapanma süresi seçimi,
Vox veya normal izleme seçimi,

KAMERA EŞLEŞTİRME

Kamera ve mönitörü eşleştirmek gerekiyor. Bu işlem 10 sn bile sürmüyor. Menüden girip “kamera” seçeneğine giriyoruz. “Kamera eşleştirme” seçeneğine basıyoruz. “Kamera eşleştirilsin mi?” sorusunu onaylıyoruz. Monitör kamera aramaya başlıyor. Kameranın arkasında bulunan siyah tuşa bastığımız anda kamera ve mönitör eşleşmiş oluyor.

SES DUYARLILIĞI – VOX MODU

Vox modu olarak geçen bu özellik sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz uyuduğu zaman cihazı vox moduna alıp sadece bebeğiniz ağladığı (veya ses çıkardığı) zaman mönitörün açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede mönitörün şarjı çok daha uzun süre dayanacaktır. Vox modunda monitörün şarjı ortalama 8 saat dayanmaktadır. Vox modunun hassasiyet ayarı mevcuttur. Vox moduna geçmek için;

GECE GÖRÜŞÜ

Bebeğinizin yanına koyduğunuz kamera ünitesinin otomatik gece görüş özelliği bulunuyor. Üzerinde bulunan 8 adet led karanlık ortamda oldukça iyi görüş sağlıyor.

MÜZİK ÇALAR

Monitörün sol üstündeki tuşa uzun süreli basılı tutarak müziği başlatabilirsiniz.

ISI SENSÖRÜ

Görselde de görebileceğiniz gibi kameranın arkasında bulunan kısımdan oda sıcaklığı bilgisini alıp, mönitörün sol üst kısmında bu bilgiyi göstermektedir.

KONUŞMA FONKSİYONU

Mönitörün ortasında olan üzerinde mikrofon sembolü bulunan tuşa basılı tutarak sesinizi kameraya aktarabilirsiniz.

KAMERADAN SES AKTARMA

Bebeğinizin sesi kameradan mönitöre aktarılmaktadır. Mönitörün alt kısmında bulunan tuşlarla ses seviyesini arttırabilir veya düşürebilirsiniz.

SABİTLEME 

Kamerayı duvara sabitlemek için altında yuvası bulunuyor.

KUTU İÇERİĞİ

  • 1 adet monitör,
  • 1 adet kamera,
  • 2 adet mini usb şarj aleti,
  • 1 adet İngilizce kullanma kılavuzu.

KULLANICI YORUMLARI

1

2

3

4

5

6

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

33.71$
VB601 Kameralı Bebek Telsizi - Aliexpress
Anlık indirim
VB601 Kameralı Bebek Telsizi - Aliexpress

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

1 yorum

  1. Bunun aynisinin evo marka olanini aldim kasasi ayni a118c de ki gibi farkli firma uretmis sanirim. Kesinlikle tavsiye edecegim , bircok yukumuzu hafifleten bir cihaz. Oglum 6 aydan sonra aglamadan uyanmaya ve saga sola donmeye hareket etmeye basladi bu yuzden kamerali aldik. Buyuk rahatlik. Gece gorusu mukemmel , vox ozelligi mukemmel , ebeveyn unitesi sarji 1 gunden uzun suruyor. 165 m2 evde en uzak oda – balkon arasi bile cekiyor (3 duvar var arada).Tek eksisi ebeveyn unitesi biraz oyuncak gibi duruyor , arka destek ayagi kalitesiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir