Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Üyemizden gelen – Kocaeli 35 KB 642 Plakalı arac

Youtube sayfamız üzerinden üyemizin isteği üzerine videoyu ve açıklamasını paylaşmak istedik. Yer İzmit Gölcük karayolu seat keleşler önü.
İyi günler bugün aracıyla şerit ihlali yaparak önüme kıran sonra yolun ortasında durup küfür eden şahsın videosunu aracım tarafından çektim ve sizinle paylaşmak istiyorum. Daha sonra sürücü araçtan inerek camıma dayandı ve beni tehdit etti ancak aracımda kamera var polisi arıyorum diyerek kurtulabildim. Bu magandayı sizinle paylaşmak istiyorum. sizde kanalınızda yayınlarsanız sevinirim. Olay yeri: kocaeli anayolu yahya kaptan kavşağına varmadan 500 metre önce. Aracın plakası 34-KB-642. Şimdiden teşekkürler

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir