Thieye T5e Aksiyon Kamerası Detaylı İncelemesi – 4K@30 / 1080@120

ThiEye T5e’nin çekim testleri oynatma listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLDk2r2NudGKni-m1u9Sk_eVvl3H4LfaTk

TIME LAPSE

ARAÇ İÇİ

ÇÖZÜNÜRLÜK TESTLERİ

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

29 yorumlar

  1. bu kameranın yeni modellerinde jack girişi yapmışlarki buda diğer cihazlara göre çok önemli biyere getiriyor…

  2. Yorumlarınız için teşekkürler öncelikle thieye 5 in arac kamerası özelliği car mıdır?f88 mi thiye 5 mi? Aldıgım ürünü arac kamerası olarak da kullamak istiyorum.

  3. EIS özelliğini bir türlü aktif edemedim.Çözünürlükten olmuyor.Yardımcı olurmusunuz?

  4. Sjcam sj6 ile T5E arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim T5E 4k cekiyor sj6 cekmiyor çok fark var mi t5e dokunmatik degil sanirim size kalsa hangisini alirsiniz

    • Merhaba Ali Bey,
      T5E gerçek 4k, sj6 sanal büyütmeyle 4k bir cihazdır. İki cihazın özellikleri arasında oldukça fark var. Sadece 4k çekim farkı değil, 1080p 120 fps modu t5e’de bulunuyor. Kullanım alanınıza bağlı olarak seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Daha yavaşlatılmış detaylı videolar için T5E daha idealdir.

  5. aksiyon kameralarında balık gözü mod undan çıkabiliyor muyuz?normal telefonlar gibi çekme şansımız var mı? yoksa hep kenarları yuvarlak şekilde mi video çekebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir