Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

T695S 4K GPS’li Araç Kamerası İncelemesi

Merhabalar,

Sizler için T695S 4K GPS’li araç kamerasının incelemesini hazırladım. Banggood’da satılan T695S araç kamerası, Sony görüntü sensörüyle birlikte, 170 derecelik lens açısına sahip. Piyasada üstün işlemciler arasında bulunan Novatek’in 96660 işlemcisini kullanıyor.

74.33$
T695S 4K Araç Kamerası - Banggoood
İndirim kuponu
T695S 4K Araç Kamerası - Banggoood
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar Show Less

4K 24 FPS, 1440P 30 FPS, 1080P 60 FPS ve 1080P 30 FPS çözünürlüklerde kayıt yapabiliyor. Kapasitör tip bataryaya sahiptir. Kapasitör bataryayı açıklamak zordur. Buraya tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Darbe sensörü, hareket sensörü, ses kaydı, time lapse video gibi tüm araç kameralarında bulunan özellikler T695S modelinde de mevcut. Kutu içeriğinden şarj aleti ve 3-3.5 metrelik kablosu çıkıyor. Montajı oldukça basit. İnceleme videosundan montajı nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kamera kontağı çevirince kayda başlıyor, kontağı kapatınca kaydı sonlandırıp kapanıyor. Park halinde kayıt için sigorta kutusundan enerji alma ihtiyacı var. İnceleme sonundan gerekli ürün linklerine ulaşabilirsiniz.

128 GB hafıza kartı desteği bulunuyor. 128 GB hafıza kartına geriye dönük olarak; 4K’da ortalama 10 saat, 1440P 30 FPS ve 1080P 30FPS’de 12 saat, 1080P 30 FPS’de 16 saat video kaydı saklayabiliyor. Hafıza kartı dolduktan sonra eski videoların üzerine yeni videolar yazıyor. Yani elle kameraya müdahale etmeye gerek kalmıyor. Hafıza kartı olarak Samsung Evo Plus serisi kartlar kullanmanızı öneririm.

WiFi özelliği sayesinde telefon ile kamerayı eşleştirip, cihazın içinden videoları izlemek ve aktarmak mümkün. Videoları pratik şekilde görüntülemeyi sağlıyor. 3 inç’lik ekranı da oldukça yeterli. Araç kameralarında genellikle kullanılan 2 inç’lik ekranlara alışmış biri olarak, 3 inç’lik ekranın oldukça hoşuma gittiğini belirtmeliyim.

GPS özelliği sayesinde, videoların içine hız ve koordinat bilgilerini gömüyor. “Dashcam Viewer” programıyla görselde gördüğünüz gibi rota ve hız bilgilerini görüntüleyerek videoları izlemeyi mümkün kılıyor. Kameranın cama yapıştırılan tutucu kısmı aynı zamanda kameranın GPS modülü.

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

Satıcı firma yani Banggood, vergileri sizin adınıza ödeyecek. Vergi çıkacak mı korkusu yaşamadan, resmi işlemlerle uğraşmadan gümrük vergisi dahil olarak alabilirsiniz. Yeni sistemden faydalanmak için siparişlerinizi “Turkey direct mail” veya “Türkiye hızlı kargo” seçeneğiyle vermeniz gerekmektedir. Nasıl alabileceğinizi gösteren videolu anlatım için; https://youtu.be/Gk7zjKLWR7g

74.33$
T695S 4K Araç Kamerası - Banggoood
İndirim kuponu
T695S 4K Araç Kamerası - Banggoood
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar Show Less

Sürekli enerji alarak park halinde de kayıt yapmak istiyorsanız aşağıdaki ürünü de sipariş vermelisiniz.

No coupons found.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

6 yorumlar

  1. Gokhan Şentürk

    Merhabalar Aykut bey. T695s için hardwire kit 2 kablolu görünüyor. Araç stop edince nasıl anliyor? Mini seri kameralarda ve viofo modellerinde 3kablolu oluyor ya. Kontak kapanınca nasıl anlıyor? Sürekli açık kalıp hareket ilemi çalışıyor park modu bunda? Teşekkürler

  2. merhaba ben araç kamerası almayı düşünüyorum , araç içinide çekmesinide istiyorum bu özelliğe sahip hangi kamerayı tavsiye edersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir