Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

T692C WiFi GPS Ön+İç Araç Kamerası İndirim Kuponu Banggood

T692C ön+iç araç kamerasının GPS ve WiFi özellikli modelini Banggood‘dan indirim kuponuyla, uygun fiyata alabilirsiniz. Banggood’un gümrük vergisi iade sistemi vardır. Detaylar için buraya tıklayın.  T692C araç kamerası, Aliexpress’te daha ucuza bulunabiliyor. Ancak gümrük vergisini hesaba katarsak, Aliexpress’ten almak daha pahalıya geliyor. Bu yüzden Banggood’dan almanızı öneriyorum.

T692C WiFi GPS Ön+İç Kamera - Aliexpress
Anlık indirim
T692C WiFi GPS Ön+İç Kamera - Aliexpress
Gümrük vergisi dahil olarak alabilirsiniz
Gümrük vergisi dahil olarak alabilirsiniz Show Less

T692C ön+iç araç kamerasının GPS ve WiFi’li modelini, park halinde de kayıt yapacak şekilde kullanmak istiyorsanız, hardwire kit adı verilen, sigorta kutusundan güç almaya yarayan modülü de satın almalısınız. Bu modül sigorta kutusunda sürekli güç gelen, merkezi kilit veya dörtlü gibi donanımların sigortasına bağlanır. Güvenli olarak bağlantı almak için fuse tap adı verilen, sigorta aparatlarıyla birlikte gönderilen hardwire kiti aşağıdan satın alabilirsiniz.

No coupons found.

Banggood’dan nasıl sipariş verilir? https://www.kamerarehberi.com/banggooddanalis51

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

2 yorumlar

  1. Abicim ben bu ustseki kamerayı aldım istanbul gumrukten aradılar 20 dolar felan vergısı tutuyo ama sız içinde demiştimiz alırken bongoog ödüyor demiştınız

    • Merhaba İsmail Bey,
      Gümrük dahil almak için yapmanız gerekenler işlemler var. Yönergelere göre sipariş verdiyseniz gümrük vergisi çıkmaması gerekir. Normal kargoyla aldıysanız ve gümrük sigortası eklemediyseniz gümrük vergisi size aittir.

      Tüm gümrük ödemeleri dahil olarak nasıl alacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir