previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

SJcam SJdash M30+ (Plus) Piyasaya Çıktı

SJcam’in SJdash M30 araç kamerası incelemesini yapmıştım. M30‘un daha gelişmiş versiyonu piyasaya çıktı. Kameranın fiyatı için şuan için oldukça yüksek diyebilirim. Kameranın çekim testlerinde dikkatimi çeken bir şey oldu. Kameranın gece görüş modu var. Sıfır ışıkta Xiaomi Yi araç kamerasıyla karşılaştırmalı test yapılmış ve aralarında muazzam fark olmuş. Aşağıya testten ekran görüntüsü ekledim. Ekran görüntüsünün alt kısmında olan SJcam’in yeni kamerasının sıfır ışıktaki görüntüsü.  (Yazımın sonunda da video mevcut.)

SJcam’in SJdash M30+ araç kamerası gece görüş konusunda oldukça dikkat çekici görünüyor. Piyasaya henüz yeni çıktı için üreticinin örnek videoları haricinde test çekimleri mevcut değil. M30 + 1080p 60 FPS çözünürlüğe sahip. Sony SonyIMX291 görüntü sensörüyle birlikte Novatek 96660 chipsetini kullanıyor. GPS özelliği opsiyon olarak alınabiliyor. GPS’li ve  GPS’siz model arasında fiyat farkı mevcut. GPS kameraya harici olarak bağlanıyor. Yani kameranın içinde GPS modülü bulunmuyor. 160 derecelik çekim açısına sahip. WiFi özelliği sayesinde telefondan cihaza bağlantı sağlanabiliyor. 3 inç’lik ekrana sahip. Sürücü asistanı özelliği bulunuyor.

KUTU AÇILIMI (İNGİLİZCE)

KARŞILAŞTIRMALI ÇEKİM TESTİ

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ

SJCAM SJDASH M30+ GPS’sizAraç Kamerası
Takip kodlu kargo 2.70 dolar
https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_1844273.html?wid=1433363

GPS’li almak için “add gps”, GPS’siz almak için “standart” olarak seçim yapmalısınız.

SJCAM SJDASH M30 Araç Kamerası
Takip kodlu kargo ücretsiz
https://tr.aliexpress.com/item/SJCAM-SJDASH-Dash-Kamera-1080-P-60fps-ADAS-Dashboard-Video-Kaydedici-GPS-Konum-WiFi-WDR-Gece/32851065842.html

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Check Also

Viofo A119 PRO GPS Araç Kamerası Ön Tanıtım

DETAYLI İNCELEMESİNİ HAZIRLADIM. AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNCELEMEYE ULAŞABİLİRSİNİZ. Viofo A119 PRO GPS Araç Kamerası İncelemesi https://www.kamerarehberi.com/viofo-a119-pro-gps-arac-kamerasi-incelemesi/19991

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir