Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

SJcam SJdash M30+ (Plus) Piyasaya Çıktı

SJcam’in SJdash M30 araç kamerası incelemesini yapmıştım. M30‘un daha gelişmiş versiyonu piyasaya çıktı. Kameranın fiyatı için şuan için oldukça yüksek diyebilirim. Kameranın çekim testlerinde dikkatimi çeken bir şey oldu. Kameranın gece görüş modu var. Sıfır ışıkta Xiaomi Yi araç kamerasıyla karşılaştırmalı test yapılmış ve aralarında muazzam fark olmuş. Aşağıya testten ekran görüntüsü ekledim. Ekran görüntüsünün alt kısmında olan SJcam’in yeni kamerasının sıfır ışıktaki görüntüsü.  (Yazımın sonunda da video mevcut.)

SJcam’in SJdash M30+ araç kamerası gece görüş konusunda oldukça dikkat çekici görünüyor. Piyasaya henüz yeni çıktı için üreticinin örnek videoları haricinde test çekimleri mevcut değil. M30 + 1080p 60 FPS çözünürlüğe sahip. Sony SonyIMX291 görüntü sensörüyle birlikte Novatek 96660 chipsetini kullanıyor. GPS özelliği opsiyon olarak alınabiliyor. GPS’li ve  GPS’siz model arasında fiyat farkı mevcut. GPS kameraya harici olarak bağlanıyor. Yani kameranın içinde GPS modülü bulunmuyor. 160 derecelik çekim açısına sahip. WiFi özelliği sayesinde telefondan cihaza bağlantı sağlanabiliyor. 3 inç’lik ekrana sahip. Sürücü asistanı özelliği bulunuyor.

KUTU AÇILIMI (İNGİLİZCE)

KARŞILAŞTIRMALI ÇEKİM TESTİ

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir