1749 TL
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Ufalt

N11 Karne Haftasına Özel %11 İndirim Kuponu

N11, karne haftasına özel 2 adet indirim kuponu paylaştı. 150 TL üzeri siparişlerde geçerli %11 indirim ve 1000 TL üzeri siparişlerde geçerli 33 TL indirim kuponlarını hesabınıza ekleyebilirsiniz.

KUPON EKLEME SAYFASI

%11
N11 Karne Haftasına Özel %11 İndirim Kuponu
İndirim kuponu
N11 Karne Haftasına Özel %11 İndirim Kuponu
Satın al butonuna basarak kupon ekleme sayfasına ulaşabilirsiniz.Devamını gör
Satın al butonuna basarak kupon ekleme sayfasına ulaşabilirsiniz. Ufalt
33 TL
N11 Karne Haftasına Özel 33 TL İndirim Kuponu
İndirim kuponu
N11 Karne Haftasına Özel 33 TL İndirim Kuponu
Satın al butonuna basarak kupon ekleme sayfasına ulaşabilirsiniz.Devamını gör
Satın al butonuna basarak kupon ekleme sayfasına ulaşabilirsiniz. Ufalt
Karne Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 10 – 14 Haziran 2019 tarihlerinde her gün 00.00- 23.59 saatleri arasında %11 ve 33 TL değerindeki kuponları hesaplarına yükleyerek 3 gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilirler.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Kazanılacak en yüksek indirim tutarı nedir? 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %11 değerindeki kupondan kazanılacak en yüksek indirim tutarı 33 TL’dir. 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirim tutarı 33 TL’dir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar her gün 10.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan günlük 5.000’er adet mevcuttur.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kupon (Kupon kodu: karne11), 3 gün içinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kupon (Kupon kodu: karne33), 3 gün içinde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? %11 değerindeki indirim kuponu; Çocuk Giyim & Aksesuar; Çocuk Ayakkabı; Spor Giyim & Ayakkabı; Bireysel & Takım Sporları; Bisiklet & Scooter; Outdoor & Kamp; Güneş Gözlüğü; Saat; Altın Takılar; Pırlanta Takılar; Gümüş Takılar; Çelik Takılar; Bujiteri Takılar; Aksesuar; Kitap, Müzik, Film, Oyun; Çocuk & Genç Odası; Ev Tekstili; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence Kategorilerinde geçerlidir.

33 TL değerindeki indirim kuponu; Çocuk Giyim & Aksesuar; Çocuk Ayakkabı; Spor Giyim & Ayakkabı; Bireysel & Takım Sporları; Bisiklet & Scooter; Outdoor & Kamp; Güneş Gözlüğü; Saat; Altın Takılar; Pırlanta Takılar; Gümüş Takılar; Çelik Takılar; Bujiteri Takılar; Aksesuar; Kitap, Müzik, Film, Oyun; Çocuk & Genç Odası; Ev Tekstili; Uçak Bileti; Tatil & Eğlence; Cep Telefonu; Cep Telefonu Aksesuarları; Giyilebilir Teknoloji; Bilgisayar Kategorilerinde geçerlidir.


Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir