Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Mioji 10S LED Aydınlatmalı Taşınabilir Kompresör Lastik Hava Pompası


Sizler için Mioji’nin 10S lastik pompasının incelemesini hazırladım. Oldukça az yer kaplayan bu ürünle; otomobil lastiği, motosiklet lastiği, bisiklet lastiği ve top şişerebilirsiniz. 12v araç şarjıyla çalışan 10S dijital ekrana sahip. Otomobil, motosiklet, bisiklet ve top için önceden değerleri kaydedilmiş pratik bir hızlı menüyle birlikte geliyor. Ayrıca istenilen basınca artı/eksi tuşlarıyla kolayca ayarlanabiliyor. PA/Bar/PSI/ kg/CM2 birimleri arasında panelden geçiş yapılabiliyor.

12v 7a(max) güce sahip. 72 PSI’a kadar hava basabiliyor. Günümüz araçlarının çoğuna 30-34 PSI basıldığı düşünülürse oldukça iyi bir değer. Kendi aracımda 16 PSI’dan 32 PSI’a kadar hava basması yaklaşık 7-8 dakika kadar sürdü. Araç çalışıyorken ve çalışmıyorken ki gücü arasında benim aracımda fark oldu. Aracın çalışması sırasında çok daha gür bir sesle ve hızlı şekilde hava basabildi. Eğer lastikleriniz çok inikse; hava basma sırasında aracı çalıştırmanız önerilir. 7 amper güç çekebilen pompa, araç çalışmıyorken akünüzü bitirebilir. Pompa aralıksız olarak 40 dakika çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Mioji 10S lastik pompasının şarj kablosu uzunluğu 290cm. Normal bir binek araçta oldukça yeterli oluyor. Minivan ve SUV araçlar için de yeterli olabilir. Dahili bir bataryaya sahip değil. Şarja takılı olduğu sürece hava pompayalabiliyor. Lastiği ayarlanan basınca ulaştırdığında otomatik olarak duruyor. Pompayı lastiğe takınca ekranda lastik basıncını gösteriyor. Yani lastik basınç ölçer görevi de var. Lastik sibobuna bağlamak için pratik bir açma kapama kilidi mevcut. Lastiğe hava basılırken sürekli tutmak gerekmiyor. Bir defa tutturduktan sonra kilitleyip, hava basma işlemini başlatmak yeterli oluyor.

Üzerinde bulunan tuşa 5 saniye basılı tutunca LED fener özelliği devreye giriyor. Bu sayede karanlık bir yerde lastiğe hava basmak daha kolay hale geliyor.

Mioji 10S LED Aydınlatmalı Taşınabilir Kompresör Lastik Hava Pompası Satın Alma Linkleri

Hepsi Burada
https://www.hepsiburada.com/mioji-10s-led-aydinlatmali-tasinabilir-kompresor-lastik-hava-pompasi-pm-HBC00000F30S4

N11
https://urun.n11.com/kompresor-ve-hava-pompasi/mioji-10s-led-aydinlatmali-tasinabilir-kompresor-lastik-hava-pomp-P507643631

Trendyol
https://www.trendyol.com/mioji/10s-led-aydinlatmali-tasinabilir-kompresor-lastik-hava-pompasi-p-128222486

Sherman
https://www.sherman.com.tr/mioji-10s

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir