Viofo A119 Mini 2K 1440P 5GHz WiFi GPS'li Araç Kamerası
Viofo A119 Mini 2K 1440P 5GHz WiFi GPSli Araç Kamerası
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo Show Less

Mini USB Hardwire Kit + 3 Adet Fuse Tap

Park halinde kayıt yapmak için, sigorta kutusundan sürekli enerji alma gereksinimi vardır. Hardwire kit adı verilen bu kablolar sayesinde sigorta kutusundan enerji alınır. Enerji alırken güvenli bağlantı yapabilmek için üretilmiş olan, fuse tap adı verilen aparatlar kullanılmalıdır. Aracınızdaki sigortanın yerine takılan bu aparat sayesinde hem çok pratik enerji alınır hem de kamera için de extra sigorta bağlanır. Sigorta boyutları araçtan araca değişir. 3 tip sigorta vardır. Aşağıdaki hardwire kitin yanında 3 adet fuse tap gönderilir. 3 tanesinden 1’i mutlaka aracınıza uyumlu olur.

No coupons found.

Yukarıdaki kablo mini usb girişine sahip kameralarla uyumludur. Genellikle Samsung telefonların kullandığı Micro USB olarak adlandırılan girişe sahip kameralarla, yukarıdaki kabloyu kullanamazsınız.

 

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir