Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Kendi Üretimim CPL Filtreler Hk. 2.Yazı

Viofo kameralar için ürettiğim CPL filtrelerde geliştirme yaptım. Görüntü kalitesi olarak önceki üretimlerle aynıdır. Filtrenin dışarıdan görünümü de aynıdır. Filtrenin daha kolay takılması, daha kolay ayarlanması için iyileştirmeler yaptım.
 
Artık filtrelerin tersi düzü yok. Ayar kısmını ister üst tarafa ister alt tarafa gelecek şekilde takabilirsiniz. Daha kolay döndürülebilmesi için de geliştirmeler yaptım.
 
Sahibinden.com’da bulunan satış ilanımı yeniden yayına aldım. Şuanda satış için elimde mevcuttur. İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. 1 adet kargo dahil 45 TL, 2 adet kargo dahil 85 TL’dir. 
1 adet CPL filtre almak için;
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-…ay/
2 adet CPL filtre almak için;
https://www.sahibinden.com/ilan/i…detay/
 
Filtrelerin yanına 1 adet filtre temizleme bezi ve 1 adet araç kokusunu da hediye olarak ekliyorum. (Koku çeşitleri rastgele gönderilir.)

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir