previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Kargo Gecikmesi Hk.

Kargo gelmedi, kargom gecikti, kargom gelmeyecek mi, kargom hala gelmiyor, kargom.. kar..
 
KARGO GECİKMELERİ HK.
Grupta, hem gelen yorumların hem gelen gönderilerin %50’si artık buna dönüştü. Normalde günde 20-25 kişi özelden destek için yazarken bu sayı 40-45 kişilere kadar çıktı ve bu artışın sebebi tamamen kargo gecikmeleri. Bu gönderimin, özelden yazan, yorum yazan, gönderi paylaşan herkes için lütfen genel bir açıklama olarak düşünülmesini istiyorum.
 
Aralık ve Ocak ayı boyunca kargo gecikmesi sorunu her yıl yaşanıyor. Yılın son 2 ayı oldukça yoğun kampanya dönemlerine sahip olduğu için kargolarda gecikmeler yaşanır. Bunun için yapılabilecek bir şey yoktur. Beklemek tek çözümdür.
 
Aralık ve Ocak ayı boyunca kargo gönderilerine ONAY VERMEYECEĞİM. Bu gönderiyi duyuru olarak sabitliyorum. Gönderiniz kargoyla ilgiliyse onaylanmadığı zaman buraya etiketleneceksiniz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Check Also

Darbe Sensörü/G-Sensör Nedir?

Araç kameralarının hepsinde bulunan darbe sensörü de yanlış yorumlanan terimlerden biri. Darbe sensörünün bir kaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir