Viofo A119 Mini 2K 1440P 5GHz WiFi GPS'li Araç Kamerası
Viofo A119 Mini 2K 1440P 5GHz WiFi GPSli Araç Kamerası
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo Show Less

Kargo Gecikmesi Hk.

Kargo gelmedi, kargom gecikti, kargom gelmeyecek mi, kargom hala gelmiyor, kargom.. kar..
 
KARGO GECİKMELERİ HK.
Grupta, hem gelen yorumların hem gelen gönderilerin %50’si artık buna dönüştü. Normalde günde 20-25 kişi özelden destek için yazarken bu sayı 40-45 kişilere kadar çıktı ve bu artışın sebebi tamamen kargo gecikmeleri. Bu gönderimin, özelden yazan, yorum yazan, gönderi paylaşan herkes için lütfen genel bir açıklama olarak düşünülmesini istiyorum.
 
Aralık ve Ocak ayı boyunca kargo gecikmesi sorunu her yıl yaşanıyor. Yılın son 2 ayı oldukça yoğun kampanya dönemlerine sahip olduğu için kargolarda gecikmeler yaşanır. Bunun için yapılabilecek bir şey yoktur. Beklemek tek çözümdür.
 
Aralık ve Ocak ayı boyunca kargo gönderilerine ONAY VERMEYECEĞİM. Bu gönderiyi duyuru olarak sabitliyorum. Gönderiniz kargoyla ilgiliyse onaylanmadığı zaman buraya etiketleneceksiniz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir