Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Jado D330 İçin CPL Filtre

Jado D330 İçin CPL Filtre
Jado D330 İçin CPL Filtre
Kargo ücretsiz
Kargo ücretsiz Show Less

Jado D330 araç kamerası için CPL filtre üretimini tamamladım. D330 modeline özel tasarlanıp üretilmiştir. Konsolun ön camda oluşturduğu yansımayı minimuma indirir. CPL filtrenin nasıl kullanılacağını kısa bir videoyla anlatmaya çalıştım. Buraya tıklayarak anlatım videosuna ulaşabilirsiniz.

Not: Kameranın takılı olduğu camda film varsa CPL filtre kullanılamaz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

2 yorumlar

  1. iyi aksamlar. 6 7 ay once jafo d330 aldim. aracima sorunsuz monte ettim. telefona uygulamayi indirfim. wifi ile sorunsuz uygulamaya giriyordum. uzun bir ara uygulamaya girmedim. dun uygulamaya gireyim dedim.wifi ile baglandim. bu wifi aginin internet baglantisi bulunmamaktadir diye uyari veriyor. uyariya sakla diyorum. wifi ye baglandigini kameradan gorebiliyorum. uygulamaya girince cancel ve confirm diye uyari geliyor ve cancele basarsam uygulamayi kapatiyor, confirme basarsam wifi sayfasina gonderiyor. cozemedim gitti. bu arada bi ara telefonu guncelleme ile android 10 yukseltmisrim

    • Merhaba Salih Bey,
      Telefonla kamera arasındaki yerel bağlantı olduğu için internet yok uyarısı normaldir. Kameraya bağlandıktan sonra telefonunuz konum/gps bilgisini açmanız gerekir. Açtıktan sonra uygulamaya girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir