Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

GT300 Araç Kamerası İncelemesi

gt300 araç kamerasıBu kameralar, plaka okumak ve araç güvenliği sağmaktan ziyada, kazanın nasıl olduğunu 3 boyutlu kroki gibi göstermeye yarıyor. Bu kamerayı sadece hiç yoktan iyidir diye alınabilir. Ömürlerinin uzun olmadığını.Güneşte tutucuların kuruyup kırılabildiğini, odak kayması sorunları yaşandığını belirtmek isterim.

Kameranın 1080p çekmediği kesin bir şey. Sanal olarak video genişletilmiş. Çekim testlerinde de göreceğiniz üzere ses kaydı uğultulu. Videoda plaka okumak oldukça zor. Gece çekim modunda hiçbir değişiklik olmuyor. Kameranın ekranının ışığı diğer araç kameralarına göre oldukça sönük.

GT300 FOTOĞRAFLARI

gt300 gt300 gt300 araç kamerası

GT300 SATIN ALMA LİNKLERİ

GT300 Araç Kamerası
http://ali.ski/RvIb4t

GT300 KUTU İÇERİĞİ

GT300 GECE ÇEKİMİ

GT300 GÜNDÜZ ÇEKİMİ

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir