Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Gece Görüşlü; Imars X100 Ön+İç GPS’li Araç Kamerası İncelemesi

Merhabalar,
Sizler için ön+iç kayıt yapabilen, Imars X100 araç kamerasının incelemesini hazırladım.

Sony IMX323 görüntü sensörleriyle, ön ve iç kameralarıyla 1080p yani fullhd kayıt yapabilen X100‘ün, 150 derecelik çekim açısı var. Hem ön hem iç kameranın yanında 4’er adet gece görüş ledi mevcut. Kutu içeriğinden çıkan GPS modülüyle, hız ve koordinat bilgilerini videoya işliyor.

82.71$
Imars Ön+İç GPS'li Araç Kamerası
İndirim kuponu
Imars Ön+İç GPSli Araç Kamerası
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar Show Less

Kapasitörlü bataryaya sahip(Nedir?). 3 inç’lik ekranı oldukça parlak ve yeterli. 128 GB hafıza kartı desteği mevcut. X100 modeli için Samsung Evo Plus U3 serisi hafıza kartları kullanmanızı öneririm. Çift kameralı modeller için 128 GB kart daha iyi olacaktır. Hafıza kartı dolduğu zaman, otomatik olarak eski videoların üstüne yeni kayıt yapıyor. Yani döngüsel kayıt özelliği de mevcut. Ses kaydı, hoparlör, darbe sensörü, WDR, videoya plaka ekleme özellikleri mevcut.

Kutu içeriğinden çıkan araç şarjı ile çalışıyor. Kameraya enerji gelince kayda başlıyor, kameraya gelen enerji kesilince video kaydı sonlanıyor. Eğer park halinde de kayıt yapmak istiyorsanız hardwire kit ve fuse tap adı verilen aparata ihtiyacınız vardır. Eğer park halinde kayıt yapmak isterseniz inceleme sonundan hardwire kit ve fuse tap aparatları da satın almalısınız. Sigorta kutusu bağlantısına başka bir anlatımda yer vermiştim. Nasıl bağlanacağını görmek için videonun 15.dakikasını açmalısınız. Video için tıklayın.

T692C mi X100 mü?

T692C İncelemesi
https://www.kamerarehberi.com/t692c-gps-wifi-…./22789

Bu sorunun geleceğini tahmin ederek, şimdiden cevap vermek istiyorum. 2 cihazın da kendine göre artıları mevcut. X100’ün 3 inç’lik oldukça büyük ekranı ve gece görüş ledleri mevcut. Kameralarının alt kısmında olması benim daha hoşuma gitti. Ancak T692C modelinde dahili WiFi özelliği mevcut. Kalite olarak 2 cihaz arasında fark göremedim. Tercih yaparken “WiFi ihtiyacım var mı?” diye sorgulayarak tercih yapmanızı öneririm. WiFi olmasa da olur derseniz X100 modelini önerebilirim. Aşağıya eklediğim indirim kuponu sayesinde 2 cihaz arasında fiyat farkı olmuyor.

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

Mobil uygulamada 3D ödeme yok. Bu yüzden ödeme aşamasında sorun yaşayabilirsiniz. Önerim; aşağıdaki link ve kuponu kullanarak bilgisayardan sipariş vermenizdir. 
82.71$
Imars Ön+İç GPS'li Araç Kamerası
İndirim kuponu
Imars Ön+İç GPSli Araç Kamerası
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar Show Less

Park halinde kayıt yapmak için gerekli olan, hardwire kit ve fuse tap aparatlarını almak için aşağıdaki kupon ve linki kullanabilirsiniz.

No coupons found.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir