Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

En Çok Tercih Edilen 5 Araç Kamerası Modeli

Herkese merhaba,
Sizler için 2019 yılında en çok tercih edilen 5 araç kamerasını derledim. Açıklamaların altından kameraların indirim kuponları, inceleme linkleri ve satın alma linklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları Facebook Grubumuza davetlisiniz. Sıralama düşük fiyattan, yüksek fiyata göre yapılmıştır. 

5. Xiaomi 70Mai 1S Araç Kamerası

Xiaomi 70Mai 1S Araç Kamerası Global Versiyon - MaxiTekno
Anlık indirim
Xiaomi 70Mai 1S Araç Kamerası Global Versiyon - MaxiTekno
2 yıl garantilidir. Aynı gün ücretsiz kargo.
2 yıl garantilidir. Aynı gün ücretsiz kargo. Show Less

1080p 30 fps çekim yapabilen 70mai 1s araç kamerası, düşük bütçeyle araç kamerası sahibi olmak isteyenlerin oldukça ilgisini çekiyor. Gece ve gündüz çekim kalitesi başarılı olan 70 minutes araç kamerasının ekranı bulunmuyor. Ancak bu eksi bir yön değil. Bunu telafi edebilmek için WiFi bağlantı özelliği eklenmiş. WiFi üzerinden tüm ayar ve videolara ulaşılabiliyor.
Eksi yön olarak; Bu kameranın pilli model olduğunu belirtmekte fayda var. Park halinde sürekli kayıt yapmak isteyenler için uygun bir cihaz değildir.

4. Blueskysea B1W Araç Kamerası

46.21$
Blueskysea B1W WiFi Araç Kamerası - Banggood
İndirim kuponu
Blueskysea B1W WiFi Araç Kamerası - Banggood
Gümrük vergisi dahil olarak satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar
Gümrük vergisi dahil olarak satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar Show Less

Xiaomi modeliyle özellik bakımından oldukça benzer olan B1W araç kamerası da 1080p 30 fps çekim yapabiliyor. Ekrana sahip olmayan bu modelde de WiFi üzerinden tüm ayar ve videolara ulaşılabiliyor. 360 derece döndürülebilen kameraya sahip. Park halinde de kayıt yapmak isteyen araç kullanıcıları için en ekonomik tercih B1W araç kamerası oluyor. Kapasitörlü bataryaya sahip olan bu model, kameraya sürekli enerji verip, park halinde sürekli kayıt yapmak için uygundur. Ayrıca aracın camında çok iyi gizlenebildiğini de belirtmek gerekiyor.

3. T692c Ön ve İç Araç Kamerası

T692C WiFi GPS Ön+İç Kamera - Aliexpress
Anlık indirim
T692C WiFi GPS Ön+İç Kamera - Aliexpress
Gümrük vergisi dahil olarak alabilirsiniz
Gümrük vergisi dahil olarak alabilirsiniz Show Less

T692C modeli, çift kameralı araç kamerasıdır. Ön ve iç kayıt yapabilen bu cihaz hem ön kamerasıyla hem iç kamerasıyla ayrı ayrı 1080p 30 fps çekim kalitesi sunar. GPS özelliği sayesinde videoların içine hız ve koordinat bilgilerini saklar. 2 inçlik ekrana sahiptir. Ayrıca WiFi özelliği de bulunduğu için telefondan ayar ve videolara ulaşmak mümkündür. Kapasitör tip bataryası sayesinde, sürekli enerji vererek, park halinde sürekli kayıt yapmak için uygundur. Ön+iç araç kameralarının pek iyi gizlenemediğini belirtmekte fayda var.

2. Viofo A119S Araç Kamerası

Viofo A119S GPS V2 Araç Kamerası
Anlık indirim
Viofo A119S GPS V2 Araç Kamerası
Türkiye'den satıştır. Kargo ücretsiz. Aynı gün kargo.Show More
Türkiye'den satıştır. Kargo ücretsiz. Aynı gün kargo. Show Less

2017 yılında piyasaya çıkan A119S modeli, tek kamerayla yüksek kalitede çekim yapmak isteyenlerin hala 1 numaralı tercihidir. 1080p 60 fps çekim kalitesine sahip olan A119S modeli, 2 inç’lik ekran ve GPS özelliğine sahiptir. Videoların altına hız ve koordinat bilgilerini ekler. Sony görüntü sensörüyle üst düzey gece çekim kalitesi sunmaktadır. Park modu özelliği mevcuttur. Park halinde daha az yer kaplayan videolar çekerek, geriye dönük çok daha uzun süre video kaydı saklamaya olanak tanır. Kapasitör tip bataryası sayesinde, sürekli enerji vererek, park halinde sürekli kayıt yapmak için uygundur.

1. Viofo A129 Çift Kameralı Araç Kamerası

viofo50tl
Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS'li Araç Kamerası
Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPSli Araç Kamerası
2 yıl Türkiye garantili. Aynı gün ücretsiz kargo.
2 yıl Türkiye garantili. Aynı gün ücretsiz kargo. Show Less

2018 yılından beri benim de kullanmakta olduğum Viofo A129 modeli, çift kameralı araç kamerası arayanların 1 numaralı tercihidir. Ön ve arka çekim yapan 2 kameraya sahiptir. GPS ve WiFi özellikleri mevcuttur. 2 inç’lik ekrana sahiptir. Hem ön hem arka kamerasında sony’nin görüntü sensörlerini kullanır. Ayrı ayrı 1080p 30 fps çekim kalitesi sunar. A119S modelinde de olduğu gibi park modu özelliğine sahip ve kapasitörlü modeldir. A129 modeline özel satılan park modu kablosuyla gelişmiş park modu özelliği kullanılabilir.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir