Viofo A229 Duo 2 Kameralı Ön-Arka 2K 1440P 5GHz Wifi GPS’li Araç Kamerası
Anlık indirim
Viofo A229 Duo 2 Kameralı Ön-Arka 2K 1440P 5GHz Wifi GPS’li Araç Kamerası
2 yıl garantili.
2 yıl garantili. Show Less

Creality Ender-5 3D Yazıcı Banggood İndirim Kuponu

Ender 3, Anet A8 modelinden sonra piyasaya çıkan ve Anet A8 modeli kadar popüler olmuş bir 3d yazıcıdır. Hem yurt içi hem yurt dışında, ciddi satış rakamlarına ulaşmıştır. Ender 3’den sonra piyasaya çıkan Ender 5 modeli, daha yüksek stabiliteye sahip. Isıtıcı tablayı 5 dakikada 100 derecelik ısıya yükseltebilen 350 wattlık güç kaynağına kullanıyor. Ender 3’de de olduğu gibi; elektrik kesintisi sonrası kaldığı yerden devam modu da bulunuyor. 22x22x30 cm baskı alanıyla, ender 3 modeline göre de daha yüksek baskılar alabilmek mümkün.

299$
Creality Ender-5 3D Yazıcı Banggood İndirim Kuponu
İndirim kuponu
Creality Ender-5 3D Yazıcı Banggood İndirim Kuponu
Gümrük vergisi iade sistemini kullanarak almanızı öneririm. Nasıl alınır? / Detaylar
Gümrük vergisi iade sistemini kullanarak almanızı öneririm. Nasıl alınır? / Detaylar Show Less

Banggood’dan vergi iadesi sistemiyle ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yukarıda satın alma linki ve indirim kuponu mevcuttur.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir