1499.90 TL
Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS'li Araç Kamerası | Aye Store
Viofo A129 Duo Çift Kameralı GPS'li Araç Kamerası | Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Ufalt

Cinemaximum Sinema Bileti Sadece 11 TL!

Herkese merhaba,

İnceleme alanımla veya siteyle alakalı olmamasına rağmen güzel kampanya olduğu için bu konuya sitede yer vermek istiyorum. Cinemaximum sinema biletlerinde oldukça avantajlı bir kampanyaya denk geldim. Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri firsat.me ile alacağınız Cinemaximum sinema bileti kampanyayla sadece 11 TL. 3D filmler için ise sadece 12.5 TL.

Gün ayrımı olmaksızın filme gitmek isterseniz 12.5 TL, 3D filmler ise 14.5 TL. Bu avantajdan faydalanmak için aşağıdaki bağlantıdan bilet satın alma kısmına ulaşabilirsiniz. Bu yazıyı hazırladığım 17 Ocak 2019 tarihine kadar 7 milyona yakın kişi bu kampanyadan faydalanarak ucuza Cinemaximum sinema bileti satın almış.

Bileti aldıktan sonra tek yapmanız gereken, internet üzerinden aldığınız avantajlı Cinemaximum bileti için gönderilen barkod numarasını gişe görevlisine göstererek yer seçimi yapmalısınız. 3D filmlerde, 3D gözlük ücreti bilet fiyatına dahildir. Extra ödeme yapmanız istenmemektedir.

SATIN AL

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Cinemaximum sinema biletinizi satın alabilirsiniz.

https://www.firsat.me/Fi…letleri/6035

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir