Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Blueskysea B2W Gece Görüşlü Çift Kameralı Araç Kamerası

KameraRehberi.com’u takip edenler Blueskysea markasını sık sık duymuştur. Blueskysea’nin yeni/eski bir çok modelini inceledim. Blueskysea B1W modeli hala en çok satılan araç kameralarından biri. Blueskysea kullanıcı isteklerine yönelik B2W modelini piyasa sundu.

119.98$
Blueskysea B2W Gece Görüşlü Çift Kameralı Araç Kamerası
Anlık indirim
Blueskysea B2W Gece Görüşlü Çift Kameralı Araç Kamerası

Blueskysea B2W araç kamerası, ön+iç çekim yapabilen, iç kamerası gece görüş özelliğine sahip bir model. Üst sınıf araç kameralarında bulunan novatek 96660 işlemcisini kullanıyor. 1080p ön ve 1080p iç kayıt alabiliyor. Gece çekimlerinde başarılı olan Sony’nin IMX307 serisi görüntü sensörünü sahip. B2W araç kamerası, her iki kamera da 132 derecelik çekim açısı var. Ayrıca sağ/sol yönlü olarak 110 derece döndürülebiliyor. İç mekanı kayıt eden kamerada bulunan gece görüş ledleri sayesinde sıfır ışıkta kayıt yapabilmek mümkün.

Kamerayı aksesuarlarıyla birlikte alabilirsiniz. İlan içeriğinde standart kutu içeriğine ek olarak; park modu kablosu ve GPS modülüyle satın alma opsiyonları bulunuyor. 

B1W modeline göre en büyük artısı ise GPS desteğinin bulunması. GPS’li ve GPS’siz modelleri bulunuyor. GPS’li modeli, aracın hızını ve koordinatlarını videoya işliyor. GPS modeli harici olarak takılıyor. WiFi özelliği B1W modelinde olduğu gibi B2W modelinde mevcut.  256 GB hafıza kartı desteği bulunuyor.

Darbe sensörü, ses kaydı, döngüsel kayıt gibi tüm araç kameralarında bulunan özellikleri tek tek açıklamaya gerek yok diye düşünüyorum. Kapasitör tip batarya kullanıyor(nedir?). Gerçek park modu özelliği mevcut. 3 kablolu park kitiyle kontağı kapattığınız anda park moduna giriyor, kontağı çevirdiğiniz anda park modundan çıkıp normal video kaydına başlıyor. Park modu kablosu standart kutu içeriğine dahil değil. Ayrıca almak gerekiyor.

Kutu içeriğinden yapışkanlı ve vakumlu tutucu çıkıyor. Tercihe bağlı olarak ikisinden biriyle montajı yapılıyor.

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKİ 

Blueskysea B2W araç kamerasını Alipress’ten satın alabilirsiniz. Türkiye’de satılmamaktadır.

119.98$
Blueskysea B2W Gece Görüşlü Çift Kameralı Araç Kamerası
Anlık indirim
Blueskysea B2W Gece Görüşlü Çift Kameralı Araç Kamerası

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir