Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A129 Plus Duo Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Banggood’a Taksitli Alışveriş ve BKM Express Seçenekleri Eklendi


Herkese merhaba,

Banggood, artık Türkiye’den yurt dışı alışveriş yapanlar tarafından oldukça bilinen ve kullanılan bir site haline geldi. Banggood, Türk kullanıcıların istek ve yorumları dikkate alınarak BKM express üzerinden ödeme yapma ve kredi kartına taksit yapma seçenekleri 23 Nisan 2019 tarihi itibariyle aktifleştirildi. Ödeme ve taksitlendirmeler, Türk Lirası olarak yapılıyor. Dolar olarak taksit seçeneği mevcut değil. Ödeme tutarına göre taksit seçenekleri artıp yükselebiliyor. 150 TL altındaki siparişlerde taksit yapılamıyor. 1000 dolar üzerindeki ürünlerde de taksitlendirme seçeneği bulunmuyor.

150 TL – 250 TL 2 taksit,
250 – 400 TL 3 taksit,
400 – 450 TL 4 taksit,
450 – 550 TL 5 taksit,
550 TL üzerine 6 yapılabiliyor.

Türkiye’de de peşin ve taksitli ödemelerde vade farkı olduğu gibi, Banggood’da taksitlendirmelerden vade farkı alıyor. Yukarıdaki görselden vade farkı oranlarına bakabilirsiniz.

BANGGOOD’DAN NASIL TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ YAPILIR?

Örnek olarak Viofo A129 GPS çift kameralı araç kamerası linkini kullanarak, taksitlendirmenin nasıl yapılacağını göstereceğim. Sayfayı açmak için buraya tıklayın.

Ürünü sepete ekleyin.

Sepete gidin.

İndirim kuponunuz varsa kuponu ekleyin. Viofo A129 güncel indirim kuponları için buraya tıklayın. Devam edin.

Adres ve kargo seçimlerinizi yapın. Kargoyu Turkey direct mail olarak işaretlemeyi unutmayın. Nakliye sigortası eklemek sizin tercihinize kalmıştır.

İşaretlediğim kısımlardan BKM express veya kredi kartıyla ödeme tercihinizi seçip, ödeme kısmına geçebilirsiniz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir