Viofo A119 V3 GPS'li Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Viofo A119 V3 GPSli Akıllı Araç Kamerası - Aye Store
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili
Ücretsiz kargo. 2 yıl Türkiye garantili Show Less

Anytek T900 İçin CPL Filtre

Anytek T900 İçin CPL Filtre

 

İncelemeleri okumuş olanlar CPL filtre üretimi yaptığımı görmüştür. CPL filtre, konsolun camda oluşturduğu yansımayı minimuma indirerek, daha iyi görüntü kalitesi sağlar. Anytek, araç kameraları için CPL filtre üretimi yapmıyor. Bu yüzden Anytek T900 modeli için CPL filtre hazırlayıp Sahibinden.com üzerinden satışa sundum.

49 TL
Anytek T900 İçin CPL Filtre
Anlık indirim
Anytek T900 İçin CPL Filtre
Kargo ücretsiz.
Kargo ücretsiz. Show Less

Diğer üretimim olan CPL filtre testlerine aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz. Görsellerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Filtre lens kısmına takılır. Filtre kısmı (plastikle birlikte) döndürülerek yansımanın kesildiği konum bulunur. Yansımanın kesildiği nokta bulunduktan sonra cpl filtre, kameraya doğru iyice bastırılmalıdır. Yapıştırma vs gerektirmediği için istenildiği zaman sökülüp tekrar takılabilir.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir