Viofo A119 Mini 2K 1440P 5GHz WiFi GPS'li Araç Kamerası
Viofo A119 Mini 2K 1440P 5GHz WiFi GPSli Araç Kamerası
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo Show Less

Anytek A3 Araç Kamerası İncelemesi

Herkese merhaba,
Sizler için Anytek A3 araç kamerasının incelemesini hazırladım.

359.90 TL
Anytek A3 Gece Görüşlü Araç Kamerası | MaxiTekno
Anlık indirim
Anytek A3 Gece Görüşlü Araç Kamerası | MaxiTekno
Aynı gün kargo. Kargo ücretsiz.Show More
Aynı gün kargo. Kargo ücretsiz. Show Less

Anytek A3 araç kamerası, bir çok araç kamerasının da kullandığı Novatek 96655 işlemcisi ile birlikte Sony IMX322 görüntü sensörünü kullanıyor. 1080p 30 FPS kalitede çekim yapabilen bu cihaz, Sony görüntü sensörü sayesinde gece çekimlerinde iyi performans sergiliyor. Teknik verilerinde 32 GB desteklediği belirtilen A3’ün kullandığı işlemci 64 GB hafıza kartını da rahatlıkla destekleyebiliyor. A3 araç kamerası için Samsung Evo plus serisi hafıza kartı kullanmanızı önermekteyim.

Mov video formatında kayıt yapıyor. 170 derecelik çekim açısı, araç kameraları arasında oldukça iyi bir değer. Artık her araç kamerasında bulunan; darbe sensörü, hareket sensörü, ses kaydı döngüsel kayıt, arabayı çalıştırınca otomatik kayda başlama, arabayı kapatınca otomatik kapanma gibi özellikleri mevcut. Anytek A3 araç kamerası dahili bataryaya sahip. 400 mah bataryaya sahip. Cama vakumlu tutucuyla takılıyor. Tutucusu sayesinde sağa, sola, yukarı, aşağıya doğru kameranın açısı ayarlanabiliyor.

Rengini tarif etmesi oldukça zor. Gri ile bronz arasında gibi diyebilirim. Işığa göre rengi göze farklı geliyor. Lensin olduğu kısım metalden yapılmış. Kamerayı ele alınca sağlam görünüyor. Ancak ağır olduğunu da belirtmek isterim.

KUTU İÇERİĞİ

  • 1 x Anytek A3 Araç Kamerası,
  • 1 x Araç Çakmaklık Şarjı,
  • 1 x Vakumlu Tutucu,
  • 1 x USB Kablo
  • 1 x Kullanma kılavuzu (İngilizce)

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

359.90 TL
Anytek A3 Gece Görüşlü Araç Kamerası | MaxiTekno
Anlık indirim
Anytek A3 Gece Görüşlü Araç Kamerası | MaxiTekno
Aynı gün kargo. Kargo ücretsiz.Show More
Aynı gün kargo. Kargo ücretsiz. Show Less

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir