Turkey Direct Mail Hakkında

Turkey Direct Mail Hakkında

Banggood’un gümrük vergisini karşıladığı kargo seçeneği olan Turkey direct mail, yolda ve gümrükte olan siparişler teslim edilene kadar geçici olarak kaldırılmıştır.
 
Ürünleri gümrükte bekleyenlerin endişe etmesi gereken bir şey yok. Firma ürünleri gümrükten çekmeye başladı. Bir kaç güne kargolarınız teslim edilmeye başlanacak.
 
Banggood’dan vergi iadesi sistemiyle alışveriş yapmak mümkün. Tarife sigortası adı verilen bu yöntemle; kargolarınız PTT’nin normal taşıma prosedürüne göre Türkiye’ye gelir, gümrüğe girer, kargo teslim edilirken görevliye gümrük vergisi sizin tarafınızdan ödenir. Daha sonra PTT’den gümrük vergisi ödediğiniz dair makbuz alıp, Banggood desteğe iletmeniz durumunda kredi kartınıza gümrük vergisi iade edilir.
 
Gümrük iade sistemi hakkında Banggood desteğe bilgi geçildi. Hızlı ve uğraştıradan gümrük vergisi iadeleri sağlanacak. Nasıl alınacağı ve nelere dikkat edileceğini anlattığım yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
 
 
Örnek olarak gümrük iadesi sistemiyle Viofo A129 çift kameralı modelini 704 TL’ye alabilirsiniz. 704 TL üzerinden gümrük vergisi hesaplanır. Ürünü teslim alırken gümrük vergisini öder, 1 hafta içinde de gümrük vergisini karta iade alırsınız.
 
Bu yöntem Turkey direct maile göre daha uğraştırıcı olsa da A129 modelinde yaklaşık 150 liralık tasarruf da sağlamaktadır.
 
117$
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
İndirim kuponu
Viofo A129 Çift Kamera + GPS
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar
Gümrük vergisi iade sistemiyle satın alabilirsiniz. Nasıl alınır? / Detaylar Kısalt..

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir