Viofo A229 Duo 2 Kameralı Ön-Arka 2K 1440P 5GHz Wifi GPS’li Araç Kamerası
Anlık indirim
Viofo A229 Duo 2 Kameralı Ön-Arka 2K 1440P 5GHz Wifi GPS’li Araç Kamerası
2 yıl garantili.
2 yıl garantili. Show Less

Turkey Direct Mail Hakkında

Turkey Direct Mail Hakkında

Bu yazıyı yazdığım 9 Eylül 2019’da Turkey direct mail kargo seçeneği kaldırılmıştı. 6 Kasım 2019 tarihi itibariyle Banggood Turkey direct mail yeniden aktif oldu.

Turkey direct mail, gümrük vergisini karşılayan sistemdir. Turkey direct mail kargo seçeneği tüm kategorilerinde ne yazık ki bulunmuyor. Turkey direct mail kargo seçeneği bulunan tüm ürünlerde gümrük vergisini Banggood ödemektedir. Cebinizden extra ücret vs çıkmamaktadır. Yukarıdaki videodan Turkey direct mail ile nasıl sipariş vereceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gümrük İadesi Sistemi 

Turkey direct mail ile gümrük iadesi sistemleri farklıdır. Turkey direct mailde gümrük vergisini sizin adınıza Banggood öder. Gümrük iade sisteminde gümrük vergisini siz ödersiniz, Banggood size vergi iadesi yapar. Turkey direct mail seçeneği bulunmayan ürünler gümrük iade sistemiyle satın alınabilir. Banggood vergi iadesi sistemi hakkında bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir