Yurt Dışından TV Box Almak

Şu sıralar oldukça popüler olan TV box’lar hakkında çok fazla gümrük sorusu geliyor. TV box’ların fiyatı 30 euro altında olsa bile 32 TL TRT bandrolüne tabidir. Devlet kargoları TV box’ları çok sıkı denetlememektedir. DHL, Alljoy gibi özel firmaların gümrük departmanları çok daha sıkı olduğu için TRT bandrolü mutlaka çıkmaktadır.

Gearbest TV box’lar sayfası; http://grbe.st/a6gDX


Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir