YI Dış Mekan IP Kamera Çekim Testi

Yıllardır piyasada olan YI, dış mekan IP kamerası üretmemişti. Siteleri gezerken gözüme YI’nin dış mekan IP kamerası çarptı. Artık YI’de dış mekan için IP kamera satışına başlamış.

1080p çekim kalitesine sahip. Otomatik gece görüş ledleri sayesinde gece çekimi de yapabiliyor. Hafıza kartı desteği + yi cloud desteği mevcut.

Kamerayı henüz alıp incelemedim. Çekim testlerini ve ürün linklerini aşağıya ekledim.

ÇEKİM TESTLERİ

SATIN ALMA LİNKLERİ

YI Dış Mekan IP Kamera
Takip kodlu kargo ücretsiz
https://tr.aliexpress.com/item/YI-A-k-G-venlik-Kamera-Bulut-Kam-Kablosuz-IP-1080-p-z-n-rl-k/32841725937.html

YI Dış Mekan IP Kamera
Takip kodlu kargo ücretsiz
https://www.geekbuying.com/item/YI-1080p-WiFi-Outdoor-Security-Camera-White-389561.html

Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir