Yeni renault megane sedan ilk bakış

Renault’un yenilenme sürecine girdiği şu zamanlarda herkesin merak ettiği yeni fluence’nin nasıl olacağı iken. Renault’un geçmişte çok sayıda satış adedine ulaşmış olan efsane modeli megane sedanın geri dönüceğini açıkladı.

Renault-Megane-sedan-2017

Resmen renault’un küçük talismanı olan megane çıkışıyla itibaren talisman satışlarına büyük etkisi olucak gibi. Talismana göre düşük fiyattan satışa sunulacak olan megane sedan talisman severlerin ve almak istiyenlerin oldukça ilgisini çekicek gibi duruyor.

Renault-MEGANE-SEDAN-2

Arkadan bakıldığı zaman hatchback modelin den bir farkı bulunmamakta. Eskiden megane sedanların arkaları her zaman hatchback versiyonlarından farklı olmaktaydı. Uzatılan stoplar sportif tampon yapısı ile oldukça ilgi çekici duruyor megane sedan.

2017-yeni-renault-megane-sedan-turkiye-cikis-tarihi

Arka ve ön taraftaki çekicilik yandan bakıldığı zaman pek gözükmüyor. Hatchback versiyonun arkadan çekilerek uzatılmışı gibi gözükmekte. Eski modellerde tavan alçak olduğu için arkada uzun boylu yolcularda sıkıntı olabiliyordu. Belkide renault bu tasarımı ile bu sorunun önüne geçmiş olabilir.

Renault-Megane-2016-hatchback-sedan-i01-1600

İç aksamın da ise renault hatchback ile arasında bir değişiklik olmaması beklenmekte. Fiyat ve tarih konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir