Yeni mazda mx5 ilk bakış

Bu gün sizlere mazda’nın son bombası olan sevilen cabriosu mx5  beğeninize sunuyoruz.henüz fiyat ve çıkış tarihi konusunda verilmiş net bir bilgi bulunmamakta.

Dıştan yine her zamanki haylaz duruşu ve boyutların’dan bir şey kaybetmemiş.

mazda1

Fiat 124 cabrio ile sıkı bir rekabet içine giricek olan mazda mx5 in kaputunun altında 1.5 litrelik skyactiv-g benzinli motora yer verilmiş ve bu motor ile 129 beygir gücü elde ediyor ve 150 Nm tork üretilebiliyor. en büyük rakibi olucak olan fiat 124 ise 140 HP güç ve 240 Nm torka sahipti.

mazda 3

Motor seçenekleri konusunda halen kesin bir bilgi bulunmuyor. mazda mx5 in belki ilerleyen zaman içinde bir atak yapabilir.

mazda 4

Arkadan bakıldığı zaman ise klasik bir havası var ön tarafına göre arka kısım da nerdeyse hiç köşe bulunmuyor daha çok yuvarlak hatlara sahip.

mazda 2

İç kısım hemen hemen fiat 124 ile aynı hatta ilk gördüğümüz zaman size daha net bir bilgi sunabilmek için yapımında bir ortaklıkları varmı diye araştırdık ama bir bilgiye ulaşamadık bu konuda.

big_2

Son olarak fiat 124 ünde kokpitini paylaşıyoruz.

 


Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir