Yeni Ford Edge ilk bakış

ford edge 1

Ford son zamanlarda hareketli olan suv piyasasına oldukça ilgi çekici olan edge ile katılıyor. Dış tasarımı ve boyutları yeni çıkan piyasadaki en büyük rakipleri yeni vitara ve honda’nın hrv modeli ile hemen hemen aynı.

edge 3

Arka taraftan bakıldığı zaman mondeo’nun suv versiyonu gibi durmakta. Mondeo da kullanılan stoplar edge de yerini almış. Boyutları ise hrv ve vitara ile aynı.

 

ford edge 2

İç kısmında tek gözlenen değişiklik hayalet kadran olmuş orta konsol ve direksiyon yeni focusta görmeye alıştığımız parçalar.

ford edge 4

Oldukça spor ve şık tasarıma sahip olan edge türkiye yollarında denemek amaçlı yerini alsada fiyat konusunda henüz bir açıklama bulunmamakta.

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir