Viofo A129 İçin Geliştirilmiş Park Modu Özelliği Geldi

Viofo A129 araç kamerası için beta olarak, park modu özelliği geliştirmiş yazılım yayınlandı. 3 farklı modda park modu kullanılabilecek.
1.Hareket gördüğü zaman 60 saniyelik video kaydı.
2.1/5/15 FPS hızlandırılmış (timelapse) video kaydı.
3.Düşük kalitede video kaydı.

Ayrıca mini serilerinde olduğu gibi 3 kablolu park modu kablosu da yakında çıkacak.Bu kablo sayesinde aracın park halinde olup olmadığı hatasız olarak algılanabilecek. 3 kablolu park modu kablosu sahibi olmayanlar içinse park moduna geçme ve park modundan çıkma için yeni özellikler eklendi. 90 saniye boyunca hareket olmazsa park modu açılacak, araç 8 km hızın üstüne çıkarsa veya darbe algılanırsa park modu kapatılacak.

Aşağıdaki linkten yeni özellikler eklenmiş olan yazılımı indirebilirsiniz.
https://drive.google.com/file/d/1VU2fhqN9asauA6m_xz1h2HP-CRPblVWQ/view

Hakkında Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda bilgi edindikten sonra, araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 5 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapıyorum. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Banggood Siparişi Takipsiz Görünüyor. Sorun Olur Mu?

“Banggood Sipariş Takipsiz Görünüyor. Sorun Olur Mu?” sıkça sorulduğu için bu başlığa sitede yer vermek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir