Üyemizden gelen – Kocaeli 35 KB 642 Plakalı arac

Youtube sayfamız üzerinden üyemizin isteği üzerine videoyu ve açıklamasını paylaşmak istedik. Yer İzmit Gölcük karayolu seat keleşler önü.
[ads1]
İyi günler bugün aracıyla şerit ihlali yaparak önüme kıran sonra yolun ortasında durup küfür eden şahsın videosunu aracım tarafından çektim ve sizinle paylaşmak istiyorum. Daha sonra sürücü araçtan inerek camıma dayandı ve beni tehdit etti ancak aracımda kamera var polisi arıyorum diyerek kurtulabildim. Bu magandayı sizinle paylaşmak istiyorum. sizde kanalınızda yayınlarsanız sevinirim. Olay yeri: kocaeli anayolu yahya kaptan kavşağına varmadan 500 metre önce. Aracın plakası 34-KB-642. Şimdiden teşekkürler

Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir