Sricam SP007 Dış Mekan IP Kamera Detaylı İncelemesi

Sricam SP007 Dış Mekan IP Kamera

Sricam SP007 modelinin fiyatı göz önüne alındığı zaman gerçekten işini mükemmel yapan bir kamera diyebilirim. SP007 modeli dış mekanlar için tasarlanmış. Su geçirmez özelliği var. Tamamen metal kasaya sahip. Arka tarafında su geçirmez yuvalı SD kart girişi bulunmakta. Gece görüşü diğer IP kameralara göre çok daha gelişmiş. 720p video kaydı yapabiliyor. Görüntüyü telefonla uzaktan izlemek istediğimde kesinlikle takılma ve gecikme yaşanmıyor. Sricam SP007 IP kameraya oldukça kolay şekilde bağlanılabiliyor. İster modeme enternet kablosuyla ister WiFi anteniyle, kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Video kaydını isteğe bağlı olarak hafıza kartına veya bilgisayara yapabilirsiniz.

ARTI YÖNLERİ

 • 65 derece çekim açısı,
 • Tek uygulama/program üzerinden tüm Sricam cihazları yönetebilme,
 • 720p çekim kalitesi,
 • Kızılötesi gece görüş ledleri,
 • Su geçirmez dış kullanıma uygun kasa,
 • Uygun fiyat,
 • Harekete duyarlı mail ve bildirimli alarm,
 • Bilgisayar ve telefon bağlantısı,
 • Hızlı ve kolay kurulum,
 • 128 GB’a kadar SD kart desteği

EKSİ YÖNLERİ

 • Kısa güç kablosu.

FOTOĞRAFLARI

Sricam sp007 1
Sricam SP007 Dış Mekan IP Kamera
Sricam sp007 8
Sricam sp007 7
Sricam sp007 6
Sricam sp007 5
Sricam sp007 4
Sricam sp007 3
Sricam sp007 2

KURULUMU

Kurulumu oldukça basit olan bir cihaz. Kutu içeriğinden çıkan kablo yardımıyla, bir ucu kameraya bir ucu modeme takılarak kolayca iletişim kurup bağlanmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra kutu içerisinden çıkan WiFi antenini kameraya bağlayarak, kablosuz olarak WiFi bağlantısıyla kurulumunu yapabilirsiniz.

sricam uygulama 15
sricam uygulama 2
sricam uygulama 3
sricam uygulama 16
sricam uygulama 13
sricam uygulama 4
sricam uygulama 5
sricam uygulama 6
sricam uygulama 7
sricam uygulama 8
sricam uygulama 9
sricam uygulama 10
sricam uygulama 11
sricam uygulama 12
sricam uygulama ekran görüntüsü

UYGULAMA

Bağlantısı diğer sricamlerle aynı olduğu için Sricam SP009 incelemesi için çekilen videoyu ekliyorum. Program kullanımı ve kurulumu tamamen aynıdır.

IOS için:
https://itunes.apple.com/tr/app/sricam/id1040907995?mt=8

Android için:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xapcamera&hl=tr

BİLGİSAYAR BAĞLANTISI

Cihazı bilgisayar üzerinden yönetme olanağı var. Bilgisayara video kaydı yapmasını sağlayabiliyor. Bilgisayar programı çok kapsamlı hazırlanmış. Videolu anlatımla kurulumun nasıl yapılacağını göstermeye çalıştım.

DeviceViewer programı
https://yadi.sk/d/wusbEc0yuk6hi

KUTU İÇERİĞİ

ÇEKİM TESTLERİ

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

Satın alırken ülkelere göre fiş seçimi yapmak gerekiyor. Türkiye’de EU fiş kullanılıyor. Eu fiş olarak seçim yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linkler güvenilirdir. Kargo paketleri üzerine düşük fiyat yazılmaktadır. Ortalama teslim süresi 12-18 gündür. Aşağıdaki linklere bakıp, uygun fiyatlı olandan satın alabilirsiniz.

Sricam SP007 Dış Mekan IP Kamera
Takip kodlu kargo 0.84 dolar
https://tr.aliexpress.com/item/Sricam-720P-HD-IP-Camera-WIFI-Onvif-2-4-P2P-for-Smartphone-Waterproof-Vandalproof-Support-128G/32611121640.html

Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

6 thoughts on “Sricam SP007 Dış Mekan IP Kamera Detaylı İncelemesi

  Murat

  (9 Ocak 2018 - 11:31)

  ( Bu ve daha üst modellerin de ) bunlara statik ip gerekli mi

  ateş

  (1 Ağustos 2018 - 17:02)

  Sd Karta video kaydını araç kameralarındaki gibi döngüsel olarak mı yapıyor? bir de mesela 32gb karta kaç dakikalık görüntü kaydedebilir?

   Aykut Ezer

   (1 Ağustos 2018 - 17:16)

   Döngü kayıt yapıyor. 32 gb için kaç saat kayıt yaptığını test etmememiştim. Ortalama 1 hafta civarında kayıt yapacaktır diye tahmin ediyorum.

  Selçuk

  (21 Eylül 2018 - 20:13)

  Bu modelin ses desteği bulunmuyor sanırım.. Bir haftadır test ediyorum kayıtlarda ses yok. Android programındaki mikrofon butonuna basınca da kameradan ses falan çıkmamakta.

   Aykut Ezer

   (21 Eylül 2018 - 20:18)

   Merhaba Selcuk Bey,
   Dis mekan ip kameralarda mikrofon ve hoparlor bulunmamaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir