Şokta Satılan Cheetah Aksiyon Kamerası İncelemesi

şok cheetah aksiyon kamerası

Şok markette satışa sunulan cheetah aksiyon kamerası hakkında bilgi vermek istiyorum. Daha önce 130 TL’lik bir fiyatı bulunmaktaydı. Bu kamera sj4000 aksiyon kamerasının fake modellinin en düşük versiyonudur. Dış görünüşü sj4000 ve f23 modelleri ile hemen hemen aynı.

Özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse 120 derecelik çekim açısına sahip bu aksiyon kamerası için düşük bir çekim açısı. Ekran boyutu ise sj4000  modelli ile aynı. 1024 x 720 30 fps lik çekim kalitesi mevcut. Bu oldukça düşük bir kalite. Sj4000 modelli gibi cheetah aksiyon kamerası da 900 mAh pil kapasitesine sahip. Sj4000‘in modelinin kötü bir çakması olarak satılmakta. Almış olanların ise fişlerini iyi saklamalarını tavsiye etmekteyiz.

GÜNDÜZ ÇEKİMİ 

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir