Shadow 1S Araç Kamerası

Satışına yeni başlanmış olan Shadow 1s araç kamerası ambarella A7LA50 chipset, sony IMX322 cmos kullanıyor. 158 derecelik çekim alanına sahip. Bu model pilli değil, kapasitörlü. 2.4 inc’lik ekrana sahip. 1080p 30 FPS çözünürlükte kayıt yapabiliyor. 64 GB micro SD kartı destekliyor. Üzerindeki ışık sensörü mevcut. Sürücü asistanı özelliği sayesinde çarpışma uyarısı ve şerit takip uyarısı veriyor. Dahili GPS’i var.

KAMERANIN FOTOĞRAFLARI

shadow 1s shadow 1s shadow 1s

SATIN ALABİLECEĞİNİZ GÜVENİLİR LİNK (GEARBEST)

Shadow 1s Araç Kamerası – 109,87 dolar – ÜCRETSİZ KARGO
http://j.mp/24PdAYv


Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir