Mini 0906 Araç Kamerası Son Versiyona Yükseltme

Mini 0906 GPS araç kamerası için yeni güncelleme yayınlandı.

NELER DEĞİŞTİ?

 • GPS iyileştirmesi yapıldı.
 • Cihaz ayarlarının sıfırlanması sorununa çözüm olarak, hafıza kartına ayarları yedekleme eklendi. Ayarlar kaydedildikten sonra otomatik olarak SD karta yedeklenecek, cihaz yeniden açıldığı zaman otomatik olarak ayarlar algılanacaktır.
 • Eğer hafıza kartına format atacaksanız. Format attıktan sonra ayarlara girip, ayarları yedeklemeniz gerekecektir.
 • Eğer güncelleme sonrasında kamera açılış ekranında takılıyorsa yazılımı yeniden yüklemeniz gerekmektedir.

GÜNCELLEME NASIL YAPILIR?

Güncelleme için maximum 32 GB kart kullanmanızı öneririm. 8 GB’dan daha aşağı kartla da güncelleme yapamazsınız. biçimlendirdiğiniz hafıza kartına aşağıdaki linkten güncelleme dosyasını indirip, kartın içine atın. Kartı cihaza takıp, cihaza enerji verin ve bekleyin. Otomatik olarak güncelleme yapacaktır. Güncelleme yaptıktan sonra kartı biçimlendirin. Güncelleme sırasında cihaz ayarları sıfırlanacaktır. Güncelleme yaptıktan sonra yeniden ayar yapmalısınız.

SON YAZILIM LİNKİ

http://www.mini0906.com/firmware/FIRMWARE-20180827.zip

Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

6 thoughts on “Mini 0906 Araç Kamerası Son Versiyona Yükseltme

  Berat

  (16 Ağustos 2018 - 09:55)

  Merhaba Aykut Bey, belirttiğiniz şekilde yaptım ama güncelleme yapmadı. hem zip dosyasını ve zip içinden çıkararak yaptım durum değişmedi. Selamlar

   Aykut Ezer

   (16 Ağustos 2018 - 11:13)

   Maximum 32 GB kart kullanmalısınız. Zipten çıkarmalısınız. Hafıza kartında sadece güncelleme dosyası olmalıdır. Telefondan karta güncellemeyi atarak yapamazsınız, bilgisayardan yapmalısınız.

  Erman

  (29 Ekim 2018 - 13:55)

  Aykut hocam selam yaklaşık 5 aydır sizin öneriniz sayesinde 0906 kullanıyorum fakat bugün farkettim tarih ayarları doğru fakat saat yanlış gösteriyo fazlada kurcalamak istemedim saati nasıl ayarlarım beni yönlendirebilirmisiniz birde aldığım gibi kullanıyorum güncelleme gereklimidir sizce teşekkürler ilginiz için

   Aykut Ezer

   (31 Ekim 2018 - 11:09)

   Tarih saat ayarı kısmına girip ilk sutunu +3 olarak ayarlarsanız otomatik olarak saat ayarı yapacaktır.

  Ahmet

  (19 Kasım 2018 - 23:20)

  Hocam iyi günler bende 6-7 aydır mini0906 kullanıyorum ancak bir sıkıntım var aracım seat leon 2017 eco start stop var ve çalıştırmada ki elektrik dalgalanmasından kapanıp açılıyor ancak kimi zaman kapanıyor açılmıyor kimi zamanda aracı açtığımda otomatik açılmıyor. Araç kapalıyken kayıt modu açık sigortası da bağlı onuda kimi zaman yapıyor kimi zaman yapmıyor. Elektrikciye de götürdüm dalgalanma yapmayan aracı kapatınca sürekli açık olan bi sigorta bulamadı. Yoksa aküden direk enerji alıcam yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Birde son 3 aydır eco start stop daha az devreye giriyor kanaatimce aküyü biraz yoruyor sizin fikriniz nedir teşekkürler

   Aykut Ezer

   (19 Kasım 2018 - 23:28)

   Merhaba Ahmet Bey,
   Eğer marş sırasında voltaj 11.6 voltun altına düşüyorsa aküden enerji alsanız da çözüm olmayacaktır. Eğer yaptığınız yol yeterince uzun değilse akü kendini dolduramadığı için start stopu devre dışı bırakır. Soğuk havalarda bununla daha da fazla karşılaşırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir