Mini 0906 Araç Kamerası Son Versiyona Yükseltme

Mini 0906 GPS araç kamerası için yeni güncelleme yayınlandı.

NELER DEĞİŞTİ?

 • GPS günlüğü hatası düzeltildi.
 • G-sensör hassasiyeti arttırıldı.
 • Exposure ayarı düzeltildi.
 • Ayarları kaydetme sistemi iyileştirildi.

GÜNCELLEME NASIL YAPILIR?

Güncelleme için maximum 32 GB kart kullanmanızı öneririm. 8 GB’dan daha aşağı kartla da güncelleme yapamazsınız. biçimlendirdiğiniz hafıza kartına aşağıdaki linkten güncelleme dosyasını indirip, kartın içine atın. Kartı cihaza takıp, cihaza enerji verin ve bekleyin. Otomatik olarak güncelleme yapacaktır. Güncelleme yaptıktan sonra kartı biçimlendirin. Güncelleme sırasında cihaz ayarları sıfırlanacaktır. Güncelleme yaptıktan sonra yeniden ayar yapmalısınız.

SON YAZILIM LİNKİ

http://www.mini0906.com/firmware/FIRMWARE_20180704.zip

Yazar: Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

2 thoughts on “Mini 0906 Araç Kamerası Son Versiyona Yükseltme

  Berat

  (16 Ağustos 2018 - 09:55)

  Merhaba Aykut Bey, belirttiğiniz şekilde yaptım ama güncelleme yapmadı. hem zip dosyasını ve zip içinden çıkararak yaptım durum değişmedi. Selamlar

   Aykut Ezer

   (16 Ağustos 2018 - 11:13)

   Maximum 32 GB kart kullanmalısınız. Zipten çıkarmalısınız. Hafıza kartında sadece güncelleme dosyası olmalıdır. Telefondan karta güncellemeyi atarak yapamazsınız, bilgisayardan yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir