Hakkımda

Herkese merhaba,

Bu yazıyı okuyorsanız sitemi incelemiş olmalısınız. Ben 4 yıl önce Türkiye’deki dandik kamera gerçeğini gösterebilmek için incelemeler yapmaya başladım. Şuanda Türkiye’de satılan kalitesiz ürünlerle hiç uğraşmıyor, siteyi takip edenlere katkı sağlayacak olan, kaliteli fiyat/performans cihazlarını inceliyorum.

 

Araç ve aksiyon kameralarını incelerken fiyatları ve performanslarını kıyaslıyorum. Bence önemli olan da bu. Sırf pahalı olduğu için kameraya kaliteli demek doğru değildir. Bazı zamanlarda 20 dolarlık ürün 100 dolarlık üründen daha kaliteli ve işlevsel olabiliyor. Bu yüzden cihazları uzun süreli kullanarak, kullanıcıların kafasına takılabilecek her şeye yer verdiğim detaylı incelemeler hazırlamaya çalışıyorum. Eksiklerim, bilemediklerim oluyor. 4700 kişilik facebook grubum böyle zamanlarda destek oluyor. Facebook grubumu hala takip etmediyseniz; https://www.facebook.com/groups/arackameralari/

 

Yola araç kamerası olarak çıkmış olsam da yıllar içerisinde aksiyon kamerası, IP güvenlik kamerası, akıllı saat, TV box, akıllı süpürge, akıllı ev aletleri gibi bir çok kategoride inceleme yaparak devam ediyorum. Yeni projem olan teknolifeturkiye.com adresinde sadece akıllı ev aletleri incelemesi yapıyorum.

 

Aykut EZER Kimdir?

24 yaşındayım. Kore dili mezunuyum. İzmit’te yaşıyor olsam da üniversite yıllarımı geçirdiğim Kayseri’de de bir ayağım var. 4 yıldır ürün incelemeleri yapıyorum.


Ürün siparişleri sırasında sorun yaşıyorsanız, kafanıza takılan sorular varsa Facebook Messenger'dan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 6 bin kişiden fazla üyesi olan "Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları" grubumu takip ederek, incelemelerimden anında haberdar olabilirsiniz.

Aykut Ezer

Araç kameralarına kişisel merakım yüzünden yabancı kaynaklarda oldukça bilgi edindikten sonra araç kamerası hakkındaki bilgilerim daha fazla insana ulaşabilsin diye kamerarehberi.com'u oluşturdum ve 4 yıldır kamerarehberi.com için aktif olarak inceleme hazırlıyorum. Araç kamerası incelemelerinin yanında ip kamera ve aksiyon kamerası incelemeleri de yapmaya başladım. Kendi aracıma Viofo A129 çift kameralı modelini almış olsam da inceleme için sürekli farklı kameralar kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir